Zákaznické služby

Kontakt

Nikola Kříteková
Mall Group, Česká republika

Mall Group je největší e-commerce skupina ve střední a východní Evropě. Zaměřujeme se na čtyři hlavní oblasti: tradiční e-commerce (nákupní galerie MALL.CZ, CZC.CZ, Vivantis.cz apod.), on-line prodej potravin (Košík.cz), internetovou televizi (MALL.TV) a finanční služby pro internetové nakupování (MALL Pay). Působíme v sedmi zemích a s více než dvěma tisící zaměstnanci nabízíme své služby 90 milionům obyvatel střední a východní Evropy. Jsme špičkou v oboru, a to díky schopným lidem, inovacím, nejnovějším technologiím a neustálému hledání nových cest.
Naší vizí je vybudovat největší platformu on-line služeb ve střední Evropě a společně se zákazníky vytvářet digitální budoucnost. Pojď do toho s námi!

Brigáda Praha - Na Poříčí- Mall.cz

Právě my na pobočkové síti jsme ti, kteří denně přicházejí do kontaktu s našimi zákazníky. Spokojenost našich zákazníků je pro nás to nejdůležitější. A víme, že hlavně náš osobní a lidský přístup je klíčem k úspěchu. NAŠE skvělé služby dělají ten rozdíl mezi nakupováním v Mall Group a kdekoli jinde!

Proč hledáme nového kolegu/kolegyni?

Do naší prodejny v OD Bílá Labuť rádi přivítáme nového kolegu na brigádu, který to bude vnímat stejně. Jsi to TY? Hledáme brigádníky od října do konce roku.
Mall.cz získal ocenění EMPLOYER BRAND RESEARCH 2019 jako nejatraktivnější zaměstnavatel České Republiky v sektoru RETAIL. Přidej se k nám!

Čemu se u nás budeš věnovat?

  • naskladnění balíčků
  • výdej zásilek našim zákazníkům
  • manipulace se zbožím

Co za zkušenosti/ dovednosti se ti budou hodit?

  • zájem o internetový obchod
  • pracovitost
  • dobrá nálada

Proč do toho jít s námi?

  • pracovní doba podle domluvy
  • občerstvení a káva na pracovišti zdarma
  • vyzkoušíš nejnovější technologie a pracovní přístupy
  • neformální kultura, kde je běžný i přátelský pokec u piva s vedením firmy

Informace o pozici

Místo pracoviště

Na poříčí 1068/23, 110 00  Praha-Nové Město, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Brigáda, od 1. 10. 2019 do 31. 12. 2019

Typ smluvního vztahu

Dohoda o provedení práce

Zadavatel

Mall Group, Česká republika

Pozice vhodná pro rodiče na mateřské a rodičovské dovolené.

 

V MALL Group
určujeme směr e-commerce

MALL Group je největší e-commerce skupina střední a východní Evropy. Působíme v 7 zemích a s více než 2 000 zaměstnanci nabízíme své služby 90 milionům obyvatel střední a východní Evropy.

Jsme špičkou v oboru. A to díky schopným lidem, inovacím, nejnovějším technologiím a neustálému hledání nových cest. Naší vizí je vybudovat největší platformu on-line služeb ve střední Evropě a společně se zákazníky vytvářet digitální budoucnost. Pojď do toho s námi!

Víc info o Mall group