Marketing

Kontakt

Petra Bubeníčková
Vivantis

Vivantis je ryze česká firma, působící na trhu již od roku 2001. Jsme předním středoevropským online prodejcem fashion a lifestyle produktů. Specializujeme se především na prodej parfémů, hodinek, šperků, módních doplňků a produktů pro zdraví a krásu.

Naše internetové obchody doručily svým zákazníkům již více než 2 560 000 zásilek, nabízejí 37 000 položek od 755 značek a měsíčně je navštíví 1 – 2 miliony návštěvníků.

Marketingový specialista pro rozvoj spoluprací

Koho hledáme?

  • Energickou osobnost, která se vidí v marketingu i obchodě.
  • Kolegu, který miluje komunikaci, umí vytvářet vztahy, má vyjednávací schopnosti.
  • Organizačně schopného člověka, který ale zároveň dokáže číst v číslech.

Co budete dělat?

  • Rozvíjet spolupráci se značkami a hledat nové možnosti.
  • Prezentovat, nabízet a vyhodnocovat marketingové aktivity podporující prodej značek.
  • Vyjednávat podmínky o marketingové spolupráci.
  • Plánovat aktivity na míru značkám.
  • Vést agendu, reporting související se spoluprací.

Pro úspěch vám stačí:

  • Marketingové i obchodní myšlení, zkušenost alespoň v jedné z těchto oblastí.
  • Proaktivní a samostatný přístup k práci.
  • Pečlivost, nadšení a týmovost.
  • Znalost angličtiny na komunikativní úrovni.

A co za to?

  • Zázemí zkušeného marketingového a obchodního týmu.
  • Odměnu v závislosti na vlastním úspěchu.
  • Rozmanitou pracovní náplň s bohatou sítí kontaktů.
  • Velký prostor pro seberealizaci.
  • Budete mít stabilní práci na hlavní pracovní poměr v oblasti e-commerce v centru Chrudimi.

• Nakouknete pod pokličku úspěšného e-shopu, který je součástí Mall group.

  • A také máme hromadu benefitů (stravenky, příspěvky na spoření/pojištění, 3 sick days, dog friendly office, legendární firemní akce, VIP nákupy v rámci Mall group, …).

Informace o pozici

Místo pracoviště

Školní náměstí 14, 537 01  Chrudim-Chrudim II, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu určitou

Benefity

Bonusy/prémie, mobilní telefon, sleva na firemní výrobky/služby, notebook, příspěvek na penzijní/životní připojištění, stravenky/příspěvek na stravování, vzdělávací kurzy, školení, zdravotní volno/sickdays, dog-friendly office

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Čeština (výborná), Angličtina (pokročilá)

Zadavatel

Vivantis a.s.

V MALL Group
určujeme směr e-commerce

MALL Group je největší e-commerce skupina střední a východní Evropy. Působíme v 7 zemích a s více než 2 000 zaměstnanci nabízíme své služby 90 milionům obyvatel střední a východní Evropy.

Jsme špičkou v oboru. A to díky schopným lidem, inovacím, nejnovějším technologiím a neustálému hledání nových cest. Naší vizí je vybudovat největší platformu on-line služeb ve střední Evropě a společně se zákazníky vytvářet digitální budoucnost. Pojď do toho s námi!

Víc info o Mall group