IT

Kontakt

Eduard Frey
Vivantis

Vivantis je ryze česká firma, působící na trhu již od roku 2001. Jsme předním středoevropským online prodejcem fashion a lifestyle produktů. Specializujeme se především na prodej parfémů, hodinek, šperků, módních doplňků a produktů pro zdraví a krásu.

Naše internetové obchody doručily svým zákazníkům již více než 2 560 000 zásilek, nabízejí 37 000 položek od 755 značek a měsíčně je navštíví 1 – 2 miliony návštěvníků.

Frontend developer interních systémů

  • Láká tě pracovat ve velké firmě s neformální kulturou, kde si na přílišné oficiality nepotrpíme?
  • Baví tě být blízko byznysu a mít možnost věci přímo měnit?
  • Rád(a) bys profesně rostl(a) a hledáš, kde jsou pestré kariérní příležitosti?
  • Baví tě prošlapávat nové cesty a hledat způsoby, jak věci dělat lépe?

Proč hledáme nového kolegu/kolegyni?

Hledáme člověka, který se bude aktivně starat o UI našich webových interních aplikací. Chystáme se postupně upravit většinu nástrojů, se kterými pracujeme do jednotného stylu. Zároveň v letošních roce vyvíjíme nové webové aplikace, se kterými také potřebujeme pomoc.

Čemu se u nás budeš věnovat?

Backenďáci připraví data a API pro zobrazení i editaci, ale na příjemné UI moc nejsou, proto potřebujeme někoho, kdo nám místo suchých generovaných formulářů pomůže vytvořit příjemně použitelné, intuitivní nástroje.

Co za zkušenosti/ dovednosti se ti budou hodit?

Technologie a možnosti jsou k diskusi a chceme definovat směr, kterým budeme dále interní systémy vyvíjet. Každopádně hodit se ti budou znalosti těchto technologií a frameworků, co nakonec použiješ, to bude na tobě:

Vue.js / React.js / Node.js / PHP7 / Angular/ REST / Bootstrap/ Typescript

Znalost OOP a kaskádových stylů na pokročilé úrovni je samozřejmě podmínkou.
Práce je samostatná s podporou produkťáků a systém architekta, proto potřebujeme někoho se zkušenostmi. Na konkrétních technologiích tolik nezáleží, důležitá je znalost obecných principů některého z JavaScript frameworku.

Proč do toho jít s námi?

  • Budeš mít zajímavou práci na hlavní pracovní poměr v oblasti e-commerce.
  • Nakoukneš pod pokličku úspěšného e-shopu, který je součástí Mall Group.
  • Dostaneš u nás rozmanité příležitosti pro seberealizaci, osobní růst a rozvoj.
  • A také máme hromadu benefitů (stravenky, příspěvky na spoření/pojištění, 3 sick days, legendární firemní akce, VIP nákupy v rámci Mall group, …)

Informace o pozici

Místo pracoviště

Školní náměstí 14, 537 01  Chrudim-Chrudim II, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Benefity

Bonusy/prémie, mobilní telefon, sleva na firemní výrobky/služby, notebook, příspěvek na penzijní/životní připojištění, flexibilní začátek/konec pracovní doby, stravenky/příspěvek na stravování, vzdělávací kurzy, školení, zdravotní volno/sickdays, firemní akce, možnost si napracovat hodiny, dog-friendly office

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Zadavatel

Vivantis a.s.

 

V MALL Group
určujeme směr e-commerce

MALL Group je největší e-commerce skupina střední a východní Evropy. Působíme v 7 zemích a s více než 2 000 zaměstnanci nabízíme své služby 90 milionům obyvatel střední a východní Evropy.

Jsme špičkou v oboru. A to díky schopným lidem, inovacím, nejnovějším technologiím a neustálému hledání nových cest. Naší vizí je vybudovat největší platformu on-line služeb ve střední Evropě a společně se zákazníky vytvářet digitální budoucnost. Pojď do toho s námi!

Víc info o Mall group