Pobočková síť

Kontakt

Lucia Puškelová
MallGroup, a.s.

Mall Group je největší e-commerce skupina ve střední a východní Evropě. Zaměřujeme se na čtyři hlavní oblasti: tradiční e-commerce (nákupní galerie MALL.CZ, CZC.CZ, Vivantis.cz apod.), on-line prodej potravin (Košík.cz), internetovou televizi (MALL.TV) a finanční služby pro internetové nakupování (MALL Pay). Působíme v sedmi zemích a s více než dvěma tisící zaměstnanci nabízíme své služby 90 milionům obyvatel střední a východní Evropy. Jsme špičkou v oboru, a to díky schopným lidem, inovacím, nejnovějším technologiím a neustálému hledání nových cest.
Naší vizí je vybudovat největší platformu on-line služeb ve střední Evropě a společně se zákazníky vytvářet digitální budoucnost. Pojď do toho s námi!

Brigáda Mall.cz, Holešovice

Právě my na pobočkové síti jsme ti, kteří denně přicházejí do kontaktu s našimi zákazníky. Spokojenost našich zákazníků je pro nás to nejdůležitější. Víme, že hlavně náš osobní a lidský přístup je klíčem k úspěchu. NAŠE skvělé služby jsou to, co dělá rozdíl mezi nakupováním v Mall Group a kdekoli jinde! Mall.cz získal ocenění EMPLOYER BRAND RESEARCH 2019 jako nejatraktivnější zaměstnavatel České Republiky v sektoru RETAIL.

Proč hledáme nového kolegu/kolegyni?

Protože se zvyšuje objem objednávek a každá pomocná ruka se nám hodí. Do našich prodejen rádi přivítáme nového kolegu/ kolegyni, který/-á nám s tím pomůže. Jsi to TY?

Čemu se u nás budeš věnovat?

  • naskladnění zásilek
  • výdej zásilek našim zákazníkům
  • manipulace se zbožím

Co za zkušenosti/ dovednosti se ti budou hodit?

  • zájem o internetový obchod, práce na PC
  • pracovitost, zodpovědnost
  • dobrá nálada

Proč do toho jít s námi?

  • 120 Kč/hod.
  • pracovní doba dle domluvy
  • vyzkoušíš nejnovější technologie a pracovní postupy
  • neformální kultura

Informace o pozici

Místo pracoviště

U garáží 1611/1, 170 00  Praha-Holešovice, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Brigáda, od 1. 10. 2021 do 31. 12. 2021

Typ smluvního vztahu

Dohoda o provedení práce

Mzda

120 Kč/hodina

Požadované jazyky

Čeština (výborná)

Zadavatel

MallGroup, a.s.

 

V MALL Group
určujeme směr e-commerce

MALL Group je největší e-commerce skupina střední a východní Evropy. Působíme v 7 zemích a s více než 2 000 zaměstnanci nabízíme své služby 90 milionům obyvatel střední a východní Evropy.

Jsme špičkou v oboru. A to díky schopným lidem, inovacím, nejnovějším technologiím a neustálému hledání nových cest. Naší vizí je vybudovat největší platformu on-line služeb ve střední Evropě a společně se zákazníky vytvářet digitální budoucnost. Pojď do toho s námi!

Víc info o Mall group