Logistika

Kontakt

Petra Bubeníčková
Vivantis

Vivantis je ryze česká firma, působící na trhu již od roku 2001. Jsme předním středoevropským online prodejcem fashion a lifestyle produktů. Specializujeme se především na prodej parfémů, hodinek, šperků, módních doplňků a produktů pro zdraví a krásu.

Naše internetové obchody doručily svým zákazníkům již více než 2 560 000 zásilek, nabízejí 37 000 položek od 755 značek a měsíčně je navštíví 1 – 2 miliony návštěvníků.

EXPEDIENT/KA – až 25.000 Kč, nástup ihned

Láká tě pracovat ve velké firmě s neformální kulturou, kde si na přílišné oficiality nepotrpíme a kde vládne i v těžké sezóně přátelská atmosféra?
Chtěl/a bys práci na dobu určitou s možností prodloužení a můžeš nastoupit ihned? Tak neváhej a napiš nám, na nástupu se domluvíme.

Proč hledáme nového kolegu/kolegyni?

Vánoce jsou už skoro za dveřmi. U nás ve Vivantisu už teď potřebujeme každou ruku, která nám pomůže všechno objednané vyexpedovat a zabalit, aby se vše stihlo doručit pod stromeček.

Čemu se u nás budeš věnovat?

 • Příjem/výdej zboží a jeho kontrola.
 • Kompletace balíčků.
 • Inventarizace zboží.
 • Balení zásilek.

Co za zkušenosti/ dovednosti se ti budou hodit?

 • Samostatnost a časová flexibilita.
 • Spolehlivost, schopnost učit se nové věci.
 • Manuální zručnost, dobrý zdravotní stav a znalost základů práce na PC a mobilním telefonu/tabletu.
 • Zkušenosti s prací s paletovým vozíkem budou výhodou, ale nejsou nutností.

Proč do toho jít s námi?

 • Nabízíme práci na hlavní pracovní poměr se zajímavým finančním ohodnocením.
 • Nástup možný ihned – pracovní poměr může být do konce roku, ale v případě vzájemné spokojenosti smlouvu rádi prodloužíme. Dlouhodobě budujeme stabilní tým, tak budeme rádi, když se časem staneš jeho pevnou součástí.
 • Nakoukneš pod pokličku úspěšného e-shopu.
 • A také máme hromadu benefitů (stravenky, příspěvěk na penzijko 500Kč měsíčně, občerstvení a svačiny přímo ve skladu během vrcholu sezóny, legendární firemní akce, VIP nákupy,...).

Informace o pozici

Místo pracoviště

Pardubická 528, 537 01  Chrudim-Chrudim IV, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu určitou

Benefity

Bonusy/prémie, sleva na firemní výrobky/služby, příspěvek na penzijní/životní připojištění, stravenky/příspěvek na stravování, vzdělávací kurzy, školení, zdravotní volno/sickdays, firemní akce, možnost si napracovat hodiny

Požadované vzdělání

Základní

Požadované jazyky

Čeština (středně pokročilá)

Zadavatel

Vivantis a.s.

 

V MALL Group
určujeme směr e-commerce

MALL Group je největší e-commerce skupina střední a východní Evropy. Působíme v 7 zemích a s více než 2 000 zaměstnanci nabízíme své služby 90 milionům obyvatel střední a východní Evropy.

Jsme špičkou v oboru. A to díky schopným lidem, inovacím, nejnovějším technologiím a neustálému hledání nových cest. Naší vizí je vybudovat největší platformu on-line služeb ve střední Evropě a společně se zákazníky vytvářet digitální budoucnost. Pojď do toho s námi!

Víc info o Mall group