Obchod

Kontakt

Eduard Frey
Vivantis

Vivantis je ryze česká firma, působící na trhu již od roku 2001. Jsme předním středoevropským online prodejcem fashion a lifestyle produktů. Specializujeme se především na prodej parfémů, hodinek, šperků, módních doplňků a produktů pro zdraví a krásu.

Naše internetové obchody doručily svým zákazníkům již více než 2 560 000 zásilek, nabízejí 37 000 položek od 755 značek a měsíčně je navštíví 1 – 2 miliony návštěvníků.

VEDOUCÍ NÁKUPU PRO SEGMENT KOSMETIKY

Baví tě být blízko byznysu a mít možnost věci přímo měnit? Máš obchodní talent a zkušenosti, dobře vycházíš s lidmi a máš dobré analytické schopnosti? Nebo pracuješ jako obchodník/nákupčí v oboru, jehož produkty ti zas tak moc neříkají a stojíš o osvěžující změnu? Pak čti dál, protože právě tebe hledáme. Kosmetika je pro Vivantis jedním z hlavních segmentů, proto můžeš být jedním z důležitých hybatelů našeho růstu, který je v posledních letech velmi dynamický.

Proč hledáme nového kolegu/kolegyni?

Naše aktuální vedoucí nákupu odchází z osobních důvodů na konci tohoto roku a to poté, co se jejímu oddělením v tomto roce mimořádně dařilo. Trend je tedy více než pozitivní a my hledáme adekvátní náhradu, abychom ho udrželi. Navíc máme nejen se segmentem kosmetiky opravdu smělé plány do dalších let, se kterými tě rádi seznámíme na pohovoru.

Kdo jsme?

Jsme přední český internetový prodejce sídlící v Chrudimi s ročním obratem 1,5 mld. Kč. V šesti evropských zemích se zabýváme prodejem parfémů, kosmetiky, hodinek, šperků, módy a produktů pro zdraví. Jinak jsme také tým 250ti lidí, který má nejen ambice něco dokázat, ale zároveň se dokáže i bavit. Nejen v práci, ale i mimo ni.

Čemu se u nás budeš věnovat?

 • Budeš mít na starosti rozvoj a řízení segmentu kosmetiky. To bude obnášet hlavně řízení sedmičlenného týmu dalších nákupčích a administrátorů (to jsou lidé, co mají na starost prezentaci tebou nakoupených produktů na našich e-shopech). Do budoucna se bude tým pravděpodobně dále rozšiřovat, takže se budeš účastnit i výběrových řízení.
 • Zpracování obchodních plánů a jejich naplňování v souladu s cíli a strategií společnosti.
 • Komunikaci a vyjednávání zejména se zahraničními obchodními partnery.
 • Nastavování cen, podmínek slev a vymýšlení marketingových akcí společně s oddělením marketingu.
 • Budeš mít zodpovědnost za vlastní rozpočet a komunikaci napříč celou firmou.
 • Zastupování týmu na obchodních poradách a poradách vedení společnosti.
 • Nastavování podmínek spolupráce a vyhledávání nových obchodních příležitostí.

Koho hledáme?

 • Obchodníka tělem i duší. Určitě je potřeba mít zkušenosti s obchodem/nákupem. Bez toho se na této pozici neobejdeš.
 • Člověka s velmi dobrou angličtinou. Část dodavatelů máme v zahraničí a hlavním komunikačním jazykem s nimi je právě angličtina.
 • Někoho, kdo dokáže vést malý tým. Předchozí zkušenost s vedením týmu není podmínkou, ale bude pravděpodobně výhodou.
 • Někoho s velmi dobrým analytickým myšlením, kdo dokáže vidět i za hranice svého týmu a posoudit své obchodní kroky z širšího pohledu.
 • Člověka s alespoň základním povědomím o kosmetických značkách a produktech. Nedáváme si ambici najít rovnou někoho z kosmetického businessu (i když špatné by to nebylo), ale měl/a bys alespoň tušit, že je rozdíl mezi nočním a denním krémem a že existují objemové a prodlužující řasenky. Kosmetického know-how máme v týmu dost a není problém ho tím pádem rychle získat, ale člověk bez alespoň základních znalostí by to měl výrazně těžší.

Proč do toho jít s námi?

 • Budeš mít zajímavou práci na hlavní pracovní poměr v oblasti e-commerce.
 • Budeš se podílet na chodu úspěšného e-shopu, který má velmi ambiciózní plány do budoucna.
 • Dostaneš u nás rozmanité příležitosti pro seberealizaci, osobní růst a rozvoj.
 • A také máme hromadu benefitů (stravenky, příspěvky na spoření/pojištění, 3 sick days, pet friendly office, legendární firemní akce, VIP nákupy a slevy na našich e-shopech).

Informace o pozici

Místo pracoviště

Školní náměstí 14, 537 01  Chrudim-Chrudim II, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Benefity

Bonusy/prémie, mobilní telefon, sleva na firemní výrobky/služby, notebook, příspěvek na penzijní/životní připojištění, flexibilní začátek/konec pracovní doby, stravenky/příspěvek na stravování, vzdělávací kurzy, školení, zdravotní volno/sickdays, firemní akce, možnost si napracovat hodiny, dog-friendly office

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Angličtina (středně pokročilá)

Zadavatel

Vivantis a.s.

 

V MALL Group
určujeme směr e-commerce

MALL Group je největší e-commerce skupina střední a východní Evropy. Působíme v 7 zemích a s více než 2 000 zaměstnanci nabízíme své služby 90 milionům obyvatel střední a východní Evropy.

Jsme špičkou v oboru. A to díky schopným lidem, inovacím, nejnovějším technologiím a neustálému hledání nových cest. Naší vizí je vybudovat největší platformu on-line služeb ve střední Evropě a společně se zákazníky vytvářet digitální budoucnost. Pojď do toho s námi!

Víc info o Mall group