Logistika

Kontakt

Iveta Kalhotková
Mall Group

Mall Group je největší e-commerce skupina ve střední a východní Evropě, do které patří známé značky jako např. MALL.CZ, CZC.CZ nebo Vivantis.cz. Působíme v sedmi zemích a s více než dvěma tisící zaměstnanci nabízíme své služby 90 milionům obyvatel střední a východní Evropy. Jsme špičkou v oboru, a to díky schopným lidem, inovacím, nejnovějším technologiím a neustálému hledání nových cest.
Naší vizí je vybudovat největší platformu on-line služeb ve střední Evropě a společně se zákazníky vytvářet digitální budoucnost. Pojď do toho s námi!

Referent dopravy

Láká Tě oblast dopravy a rád/a bys byla součástí týmu, který je o fajn lidech, nadšení, zajímavé práci a slíbit můžeme i trochu zábavy při práci? Máš už nějaké zkušenosti, které bys chtěl/a dále rozvíjet nebo naopak začít zkušenosti v oblasti dopravy teprve sbírat, ale nechybí Ti nadšení pro oblast logistiky a jsi ochotný/á na sobě pracovat?
Pak hledáme možná právě Tebe. Nezáleží, jestli už nějaké zkušenosti máš, pokud ne, rádi na nich společně budeme pracovat. Důležité je, aby Ti vyhovoval dynamický tým, který je alokovaný na distribučním centru v Jirnech a dokázal/a jsi nás přesvědčit o chuti a zápalu do dopravní logistiky.

Čemu se u nás budete věnovat?

Zjednodušeně řešeno budeš zodpovědný/a za spolupráci na denní operativě, které v dopravě není nikdy málo, administrativu související s naším provozem a v neposlední řadě bude potřeba čas od času vyřešit i věci jako zpožděná auta atd.

Tvá náplň práce by se dalo shrnout následovně:

  • Zpracovávat mailovou frontu požadavků týkajících se dopravy – řešit tyto požadavky, případně je směrovat dále dle nastavených kompetenci na kolegy v rámci společnosti
  • Komunikovat v rámci společnosti (call centrum, sklad, back office tým dopravy)
  • Řešit vzniklé problémy a nesrovnalosti – zpožděna auta, předávání informací
  • Připravovat reporty za svěřenou oblast
  • Zajišťovat související administrativu – zadávání dat do systému, e-mailová komunikace, řešení ad-hoc požadavků

Jaké znalosti/dovednosti se vám budou hodit?

  • Nadšení pro logistiku a ambice se v této oblasti realizovat
  • Proaktivní přístup a chuť se učit od zkušenějších kolegů
  • Schopnost a ochotu věci řešit a navrhovat řešení i samostatně – nečekat, až Ti šéf poradí, jak něco udělat, ale až poznáš, o čem práce u nás je, aktivně přicházet s nápady a zapojovat se
  • Měla/a bys být dynamická osobnost, která čas od času zvládne několik požadavků v jeden moment (není to tak u nás každý den, ale v sezóně můžeme slíbit i toto)
  • Zkušenost s administrativou a komunikaci s ostatními (jedná se především o interní komunikaci, komunikace se zákazníkem pouze minimálně)
  • Znalost práce s PC (MS office, hlavně Excel) na uživatelské úrovni – bez toho se u nás určitě neobejdeš
  • Pokud zvládneš čas od času mail nebo telefon v angličtině, určitě se Ti to bude hodit, ale není to podmínkou

Proč do toho jít s námi?

• Mladý kolektiv, přátelské a neformální prostředí, ochota si vzájemně vyjít vstříc
• Možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu
• Samostatnou a zodpovědnou práci s možností dalšího růstu
• Stále se rozvíjející společnost procházející trvalým vývojem a snahou o zdokonalení systémů zejména směrem k zákazníkům
• Otevřené dveře i pro absolventy
Krom toho u nás najdeš i další benefity jako:
• Příspěvek na dopravu 500,-Kč
• Obědy za 20,-Kč ve firemní kantýně
• 5 dní volna navíc
• Flexibilní začátek a konec pracovní doby nebo občasná práce z domova
• Multisport karta
• Dog-friendly office
• Firemní akce, odměny za věrnost, slevy na nákup a další benefity

Informace o pozici

Místo pracoviště

Poděbradská 771, 250 90  Jirny-Jirny, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Benefity

Bonusy/prémie, sleva na firemní výrobky/služby, příspěvek na penzijní/životní připojištění, příspěvek na dopravu, dovolená 5 týdnů, závodní stravování

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Angličtina (mírně pokročilá)

Zadavatel

Mall Group

Pozice je vhodná pro absolventy.

V MALL Group
určujeme směr e-commerce

MALL Group je největší e-commerce skupina střední a východní Evropy. Působíme v 7 zemích a s více než 2 000 zaměstnanci nabízíme své služby 90 milionům obyvatel střední a východní Evropy.

Jsme špičkou v oboru. A to díky schopným lidem, inovacím, nejnovějším technologiím a neustálému hledání nových cest. Naší vizí je vybudovat největší platformu on-line služeb ve střední Evropě a společně se zákazníky vytvářet digitální budoucnost. Pojď do toho s námi!

Víc info o Mall group