Finance

Jsme skupina několika velkých e-shopů (MALL.cz, CZC.cz, Vivantis.cz…) a pod značkou Mall Group chceme dobýt Evropu a vybudovat největší obchodní online galerii. Staň se součástí našeho příběhu a podílej se na MallGroup projektu.

Samostatná/ý účetní

Do našeho týmu financí ve společnosti Uloženka hledáme kolegu/kolegyní na pozici „Samostatná/ý účetní“. Spolupráci s Vámi rádi zahájime jak formou plného, tak i zkráceného úvazku (6 hod. denně). Přidejte se ke značce MallGroup, součástí kterej je i společnost Uloženka. Budujte s námi jednu z největších značek e-commerz na českém trhu.

Na co se můžete těšit:

- Samostatnou, pestrou a zodpovědnou práci v roli samostatné účetní
- Práci v programu Pohoda (znalost programu není podmínkou)
- Tým lidí, kteří Vám jsou plně k dispozici, jsou nápomocní a přátelští
- Zaučení od hlavní účetní, která bude Vaší přímou nadřízenou
- Krásné moderní prostory blízko metra Vltavská
- Možnost profesního rozvoje a osobního růstu podpořeného firemními vzdělávacími programy.
- Možnost práce i na zkrácený úvazek s plnou podporou work-life balance

Náplň práce:

- Budete zajišťovat import bankovních výpisů, zaúčtování a kontrolu plateb
- Zadávát nákupní faktury, včetně faktur za náhradu škody, zajišťovat vnitro účtování
- Podílet se na interní a externí fakturaci, vystavovat dobropisy a zápočty
- Spolupracovat na efektivní správě a vymáhání pohledávek
- Provádět administrativní práce na účetním oddělení dle pokynů a pomoci nadřízeného
- Podílet se na zpracování podkladů k auditům
- Spolupracovat s ostatními odděleními společnosti Uloženka i skupiny MallGroup

Co očekáváme:

- Znalost účetních procesů, účetních a daňových zákonů; znalost legislativy
- Praktické zkušenosti s účtováním
- Velkou výhoduo jsou zkušenosti s účtováním DPH a silničních daní – není podmínkou
- samostatna legislativa; kam sa co uctuje; ekonomicke vzdelani (aj hotelka, obchodna, ss ekon),
- Minimálně SŠ vzdělání (obecné, obchodní, ekonomické)
- MS Office na uživatelské úrovni, orientace na internetu
- Uživatelská znalost na PC (MS Office,Excel, praxe s prací v účetním programu)
- Zodpovědný a pozitivní přístup k práci
- Týmovost, ochota pomoct kolegům a vzít si práci za svojí zodpovědnost je pro Vás samozřejmostí
- Samostatnost, pečlivost a schopnost práce s detaily
- Umět si stanovit priority a zvládat práci pod příležitostným tlakem
- Trestní bezúhonnost

Další benefity:

- Cafeteria
- Vzdělávací kurzy / školení
- Slevové programy našich partnerů (MALL,CZC apod.)
- Zvýhodněná nabídka Multisport karty
- Firemní akce

Informace o pozici

Místo pracoviště

U garáží 1611/1, 170 00  Praha-Holešovice, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Benefity

Mobilní telefon, sleva na firemní výrobky/služby, notebook, flexibilní začátek/konec pracovní doby, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, kafetérie, občerstvení na pracovišti, možnost občasné práce z domova, firemní akce, individuální rozvržení pracovní doby, vlastní organizace náplně práce, dog-friendly office

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Čeština (pokročilá), angličtina (mírně pokročilá)

Zadavatel

Internet Mall, a.s. Česká republika

Pozice vhodná pro OZP. S docházením do firmy s bezbariérovým přístupem. Vhodné pro: ostatní.

Kontakt

Ivona Sněhotová

Powered by LMC