Finance

Jsme skupina několika velkých e-shopů (MALL.cz, CZC.cz, Vivantis.cz…) a pod značkou Mall Group chceme dobýt Evropu. Staňte se součástí našeho příběhu a podílejte se na velkých věcech.

General Ledger Accountant – junior

Do naší party v oddělení Finance Shared Services Centra, která zpracovává účetnictví pro Internet Mall a.s. a její zahraniční pobočky v Polsku, Maďarsku, Slovinsku, Chorvatsku a na Slovensku, hledáme kolegu/kolegyni, který/která by podpořil General Ledger Manažery v účtování uzávěrkových prací a dozorem nad hlavní knihou.
Pozn. Účty v hlavní knize ve všech zemích jsou založeny podle účtové osnovy pro podnikatele CZ. Tato účtová osnova je skupinová.

Místo výkonu práce: Praha 7 - Holešovice
Oddělení / úsek: Finance - SSC Shared Services Centre
Druh spolupráce: hlavní pracovní poměr sjednaný na dobu neurčitou
Termín nástupu: ihned

Očekáváme:

  • Středoškolské nebo vysokoškolské vzdělání ekonomického směru
  • Znalost podvojného účetnictví
  • Základní orientace v daních ( DPH, DPPO)
  • Praxe alespoň 2 roky v oboru
  • Dobrá znalost práce s MS Excel, znalost SAP výhodou
  • Komunikativní znalost AJ – nutná
  • Pečlivost, spolehlivost, flexibilita
  • Aktivní přístup k řešení problémů, samostatnost
  • Pozitivní přístup k práci a životu

Pracovní náplň:

  • Účast na měsíční závěrce, rekonciliace a analýza části rozvahových účtů
  • Účtování měsíčních závěrkových prací ( časové rozlišení, opravné položky, rezervy)
  • Odpovědnost a znalost zůstatků v hlavní knize Chorvatsko
  • Zpracování statistických výkazů CZ a SK
  • Podpora při zpracování DPH pro CZ a SK
  • Podpora při účtování partnerského prodeje

Nabízíme:

  • Zaměstnání v dynamicky se rozvíjející společnosti
  • Možnost profesního růstu a dalšího vzdělávání
  • Přátelský pracovní kolektiv
  • Dobré finanční ohodnocení + 5ada benefitů ( 20 dní dovolené + 5 dní relax days, dog friendly office, stravenky, Multisport karta aj.)

Informace o pozici

Místo pracoviště

U garáží 1611/1, 170 00  Praha-Holešovice, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Benefity

Bonusy/prémie, sleva na firemní výrobky/služby, notebook, příspěvek na penzijní/životní připojištění, flexibilní začátek/konec pracovní doby, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, občerstvení na pracovišti, příspěvek na sport/kulturu/volný čas, možnost občasné práce z domova, firemní akce, vlastní organizace náplně práce, dog-friendly office, children-friendly office

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Čeština (výborná), angličtina (středně pokročilá)

Zadavatel

Mall Group, Česká republika

Kontakt

Martina Brodská

Powered by LMC