Finance

Jsme skupina několika velkých e-shopů (MALL.cz, CZC.cz, Vivantis.cz…) a pod značkou Mall Group chceme dobýt Evropu a vybudovat největší obchodní online galerii. Staň se součástí našeho příběhu a podílej se na MallGroup projektu.

Planning and reporting manager

Hledá se technicky orientovaný controller, kterého baví nastavování různých finančních & reportingových systémů a práce s daty.

Co budete dělat?

  • Budgeting, forecasting
  • Budete mít na starosti přípravu plánovacího prostředí, které přizpůsobujete aktuálním potřebám a dále rozvíjíte ve spolupráci s jednotlivými středisky
  • Budete školit uživatele na ovládání plánovacího nástroje
  • Zajišťujete přípravu dat nutných pro plánování ( ve spolupráci s BI)
  • Připravujete harmonogram procesu a dohlížíte na jeho dodržování
  • Spravujete model pro dlouhodobé plánování ( nutná pokročilejší znalost Excelu – funkce offset, index atp.)
  • Plánovací a reportingový nástroj BNS
  • Odpovídáte na dotazy, koordinujete práci dodavatele, řídíte IT key usera a děláte mu oponenturu
  • Jste zodpovědný/á za správné fungování systému, řešíte případné problémy s IT key userem, a/nebo dodavatelem
  • Vymýšlíte design nových reportů, které dále předáváte k přípravě ajťákovi
  • Máte na starosti správu mapování účtů na příslušné řádky v reportingu
  • Spravujete číselníky
  • Hlídáte konzistenci mezi daty v primárních systémech a BNS a mezi reporty

Co musíte splňovat?

Do své party hledáme procesně orientovaného a analytického člověka se zkušeností. Očekáváme praxi z prostředí financí min 5 let, ideálně pak segmenty Controlling/ Reporting/Planning, dále pak zkušenosti s pokročilejším plánovacím procesem a schopnosti zpracovávat data. Další nutností je angličtina na komunikativní úrovni.

Proč do toho jít s námi?

Nabízíme místo v dynamickém, moderním prostředí světa e-commerce v partě profíků. Dáme vám volnost, flexibilitu a důvěru. Kromě flexibilní pracovní doby máme také moderní kanceláře s terasami, eventy, dog friendly office, fotbálek... ale hlavně, jsme dobrá parta! Vládne u nás velmi neformální a přátelské prostředí, proto se můžete s kravatou, sakem a podpatky rozloučit.

Informace o pozici

Místo pracoviště

U garáží 1611/1, 170 00  Praha-Holešovice, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Benefity

Children-friendly office, dog-friendly office, firemní akce, flexibilní začátek/konec pracovní doby, vlastní organizace náplně práce, vzdělávací kurzy, školení, dovolená 5 týdnů, příspěvek na penzijní/životní připojištění, příspěvek na sport/kulturu/volný čas, sleva na firemní výrobky/služby, zvýhodněné půjčky zaměstnancům, notebook, občerstvení na pracovišti, stravenky/příspěvek na stravování

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Angličtina (pokročilá)

Zadavatel

Mall Group, Česká republika

Kontakt

Martina Brodská

Powered by LMC