Finance

V Mall Group určujeme směr e-commerce. Pod palcem máme více než 16 e-shopů (Mall, CZC, Vivantis, Košík, Big Brands ....) v 7 zemích v regionu střední Evropy a 2 tisíce zaměstnanců. Navíc neděláme jen e-shopy, ale budujeme MALL Group, ekosystém služeb jako MALL Pay, MALL.TV nebo MALL Point.

Máme velké ambice a jsme na správné cestě stát se největší online platformou ve střední Evropě, která společně se zákazníky vytváří digitální budoucnost.
Především však chceme pracovat na věcech, které nás baví a dávají nám smysl.
Pojď do toho s námi!

Účetní pro trh a platby

V rámci Finance Shared Services Centra v Mall, zpracováváme účetnictví pro Internet Mall a.s. a jeho zahraniční pobočky v Polsku, Maďarsku, Slovinsku, Chorvatsku a na Slovensku.

Snažíme se neustále zlepšovat a díky tomu stále rosteme. Proto hledáme posilu do stávajícího přátelského kolektivu, který pomůže týmu „Marketplace & Payments“.

Co se Vám k tomu bude hodit:

• Vzdělání ekonomického směru je pro nás klíčové. Uvítáme jak středoškolské, tak vysokoškolské
• Znalost podvojného účetnictví
• Praxe v oboru alespoň 1 rok se Vám bude také hodit
• Pečlivost a spolehlivost v práci využijete na denní bázi
• Potěšíte nás dobrou znalostí práce s MS Excel nebo SAP
• Komunikativní znalost AJ je také výhodou
• Neměl by Vám chybět ani pozitivní přístup k práci a životu

Co Vás čeká?

• Vaše nová role zahrnuje vystavování a zpracování zápočtů (odběratel/dodavatel) vydaných faktur a dobropisů
• MarketPlace čili zpracování dobírek a podkladů k fakturaci, účtování přijatých faktur
• Budete také vytvářet platební příkazy jak pro tuzemsko, tak zahraničí. Právě zde zúročíte znalost angličtiny
• Vyřizovat požadavky v informačním systému OTRS
• Jako týmový hráč budete také spolupracovat s finančním úsekem v zahraničí

Čím Vám budeme v Mallu dělat radost?

• Přátelským pracovním kolektivem
• Budeme si Vás hýčkat možností profesního růstu a dalšího vzdělávání
• Kromě toho také řadou benefitů a kulturou 21. století.
• Těšit se můžete na neformální prostředí, 5 relax days, možnost homeoffice, flexibilní pracovní doba, kafe a občerstvení v kanceláři zdarma, firemní akce, stravenky, multisport karta, příspěvek na penzijní připojištění, dog-friendly office
• Zaměstnanecké slevy na webech ze skupiny Mall Group – např. Mall.cz, CZC.cz, Vivantis.cz, Prodeti.cz, Košík.cz…
• Možnost být součástí opravdu velkého mezinárodního projektu v oblasti e-commerce.
• Zázemí finanční skupiny, která se nebojí investovat do skvělých projektů

Informace o pozici

Místo pracoviště

U garáží 1611/1, 170 00  Praha-Holešovice, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Benefity

Sleva na firemní výrobky/služby, příspěvek na penzijní/životní připojištění, flexibilní začátek/konec pracovní doby, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, občerstvení na pracovišti, příspěvek na sport/kulturu/volný čas, zvýhodněné půjčky zaměstnancům, firemní akce, vlastní organizace náplně práce, dog-friendly office, children-friendly office

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Angličtina (mírně pokročilá)

Zadavatel

Mall Group, Česká republika

Pozice je vhodná pro absolventy.

Kontakt

Martina Brodská

Powered by LMC