IT

Jsme skupina několika velkých e-shopů (MALL.cz, CZC.cz, Vivantis.cz…) a pod značkou Mall Group chceme dobýt Evropu. Staňte se součástí našeho příběhu a podílejte se na velkých věcech.

PHP programátor na MALL

Staň se součástí mladého týmu, který má na starosti rozvoj platformy jednoho z nejznámějšího e-shopu Mall.cz. Máme pod palcem nejen český Mall.cz, ale i další jazykové mutace a podpůrné webservice. Hledáme do našeho týmu senior PHP vývojáře se smyslem pro humor, který se u nás bude moci seberealizovat, rozvíjet a nebojí se nových výzev. Jsme sice menší tým, ale o to více flexibilní. Každý nový nápad a technologie jsou vítány - nudit se u nás nebudeš. Pojď se s námi formálně nebo neformálně setkat a pobavit se na čem náš business stojí - budeme se těšit!

Očekáváme:

  • Objektová znalost programovacího jazyka PHP, používáme PHP7.2
  • Znalost verzovacího systému (Git,SVN, Mercurial, atd.)
  • Nutností je znalost SQL, výhodou je znalost Oracle
  • Zkušenosti s PHP frameworky, za nás Nette 2.4 a Slim
  • Chuť učit se nové technologie (RabbitMQ, Chef, Openstack, Docker aj.)
  • Znalost anglického jazyka na úrovni technické dokumentace

Náplň práce:

Hledáme kolegu do našeho týmu, kde kromě PHP pracujeme s dalšími technologiemi jako Oracle, Openstack, Docker na produkci, RabbitMQ a řadou dalších. Jsi nadšenec do technologií, který chce rozvíjet naší MALLáckou platformu? Píšeme čistý kód, takže unit testy, funkční a akceptační testy jsou pro nás samozřejmostí. Vzhledem k tomu, že podporujeme DevOps kulturu - jako programátoři si i spravujeme vlastní servery. Takže máš šanci se ponořit do Kubernetes.

Nabízíme:

  • Práci na projektech, které denně používají stovky tisíc zákazníků
  • Přímou účast na vývoji špičkových technologických řešení
  • Práci s celou řadou technologií jako SQL, Elasticsearch, RabbitMQ, Redis a určitou technologickou volnost
  • Agilní vývoj a microservices architektura
  • Možnost odborného růstu pod vedením zkušenějších kolegů nebo za pomocí školení a konferencí
  • Kvalitní technické zázemí a příjemné pracovní prostředí
  • VIP nákupy na našich e-shopech
  • Pružnou pracovní dobu a možnosti homeoffice
  • Finanční ohodnocení s motivační složkou odpovídající znalostem

Informace o pozici

Místo pracoviště

U garáží 1611/1, 170 00  Praha-Holešovice, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Benefity

Sleva na firemní výrobky/služby, notebook, příspěvek na penzijní/životní připojištění, flexibilní začátek/konec pracovní doby, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, občerstvení na pracovišti, příspěvek na vzdělání, zdravotní volno/sickday, možnost občasné práce z domova, firemní akce, individuální rozvržení pracovní doby, možnost delšího neplaceného volna, Účast na zahraničních konferencích, rozjezd zcela nového projektu

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Angličtina (mírně pokročilá)

Zadavatel

Internet Mall, a.s. Česká republika

Kontakt

Dana Hošková
U garáží 1611/1
170 00  Praha-Holešovice
Česká republika

Powered by LMC