IT

Jsme skupina několika velkých e-shopů (MALL.cz, CZC.cz, Vivantis.cz…) a pod značkou Mall Group chceme dobýt Evropu. Staňte se součástí našeho příběhu a podílejte se na velkých věcech.

PHP programátor na MALL

Tým mladých a profi nadšeců, který má pod palcem nejen český Mall.cz, ale i další jazykové mutace a podpůrné webservice, se potřebuje rozšířit, protože s transformací je čím dál více nových projektů, které chceme vytvořit.

Hledáme k nám seniorního PHP vývojáře se smyslem pro humor, který se u nás budou moci seberealizovat, rozvíjet a nebojí se nových výzev. Jsme dost flexibilní, agilní a každý nový nápad a technologie jsou vítány - nudit se u nás nebudeš.

Pojď se s námi formálně nebo neformálně setkat a pobavit se na čem náš business stojí - budeme se těšit!

Očekáváme:

  • Objektová znalost programovacího jazyka PHP, používáme PHP7.2
  • Znalost verzovacího systému (Git,SVN, Mercurial, atd.)
  • Nutností je znalost SQL, výhodou je znalost Oracle
  • Zkušenosti s PHP frameworky, za nás Nette 2.4 a Slim
  • Chuť učit se nové technologie (RabbitMQ, Chef, Openstack, Docker aj.). Pokud je už znáš, jen dobře!
  • Znalost anglického jazyka na úrovni technické dokumentace

Náplň práce:

Píšeme čistý kód, takže unit testy, funkční a akceptační testy jsou pro nás samozřejmostí. Vzhledem k tomu, že podporujeme DevOps kulturu - jako programátoři si i spravujeme vlastní servery. Takže máš šanci se ponořit do Kubernetes.

Nabízíme:

  • Práci na projektech, které denně používají stovky tisíc zákazníků
  • Být u přerodu velkého e-commerce hráče na toho největšího
  • Přímou účast na vývoji špičkových technologických řešení
  • Práci s celou řadou technologií a svobodu v hledání lepších řešení.
  • Agilní vývoj a microservices architektura
  • Možnost odborného růstu, sdílení know-how
  • Kvalitní technické zázemí a fajn lidi
  • VIP nákupy na našich e-shopech
  • Pružnou pracovní dobu a možnosti homeoffice
  • Finanční ohodnocení s motivační složkou odpovídající znalostem

Pošli CV a ideálně i ukázku kódu, ať víme, o čem se bavíme a třeba to s námi vyjde.

Informace o pozici

Místo pracoviště

U garáží 1611/1, 170 00  Praha-Holešovice, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Benefity

Sleva na firemní výrobky/služby, notebook, příspěvek na penzijní/životní připojištění, flexibilní začátek/konec pracovní doby, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, občerstvení na pracovišti, příspěvek na vzdělání, zdravotní volno/sickday, možnost občasné práce z domova, firemní akce, individuální rozvržení pracovní doby, možnost delšího neplaceného volna, Účast na zahraničních konferencích, rozjezd zcela nového projektu

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Angličtina (mírně pokročilá)

Zadavatel

Internet Mall, a.s. Česká republika

Kontakt

Lucie Fabiánová

Powered by LMC