IT

Jsme skupina několika velkých e-shopů (MALL.cz, CZC.cz, Vivantis.cz…) a pod značkou Mall Group chceme dobýt Evropu. Staňte se součástí našeho příběhu a podílejte se na velkých věcech.

PHP programátor na MALL

Tým mladých a profi nadšeců, který má pod palcem nejen český Mall.cz, ale i další jazykové mutace a podpůrné webservice, se potřebuje rozšířit, protože s transformací je čím dál více nových projektů, které chceme vytvořit.

Hledáme k nám seniorního PHP vývojáře se smyslem pro humor, který se u nás budou moci seberealizovat, rozvíjet a nebojí se nových výzev. Jsme dost flexibilní, agilní a každý nový nápad a technologie jsou vítány - nudit se u nás nebudeš.

Pojď se s námi formálně nebo neformálně setkat a pobavit se na čem náš business stojí - budeme se těšit!

Očekáváme:

  • Objektová znalost programovacího jazyka PHP, používáme PHP7.2
  • Znalost verzovacího systému (Git,SVN, Mercurial, atd.)
  • Nutností je znalost SQL, výhodou je znalost Oracle
  • Zkušenosti s PHP frameworky, za nás Nette 2.4 a Slim
  • Chuť učit se nové technologie (RabbitMQ, Chef, Openstack, Docker aj.). Pokud je už znáš, jen dobře!
  • Znalost anglického jazyka na úrovni technické dokumentace

Náplň práce:

Píšeme čistý kód, takže unit testy, funkční a akceptační testy jsou pro nás samozřejmostí. Vzhledem k tomu, že podporujeme DevOps kulturu - jako programátoři si i spravujeme vlastní servery. Takže máš šanci se ponořit do Kubernetes.

Nabízíme:

  • Práci na projektech, které denně používají stovky tisíc zákazníků
  • Být u přerodu velkého e-commerce hráče na toho největšího
  • Přímou účast na vývoji špičkových technologických řešení
  • Práci s celou řadou technologií a svobodu v hledání lepších řešení.
  • Agilní vývoj a microservices architektura
  • Možnost odborného růstu, sdílení know-how
  • Kvalitní technické zázemí a fajn lidi
  • VIP nákupy na našich e-shopech
  • Pružnou pracovní dobu a možnosti homeoffice
  • Finanční ohodnocení s motivační složkou odpovídající znalostem

Pošli CV a ideálně i ukázku kódu, ať víme, o čem se bavíme a třeba to s námi vyjde.

Informace o pozici

Místo pracoviště

U garáží 1611/1, 170 00  Praha-Holešovice, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Benefity

Sleva na firemní výrobky/služby, notebook, příspěvek na penzijní/životní připojištění, flexibilní začátek/konec pracovní doby, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, občerstvení na pracovišti, příspěvek na vzdělání, zdravotní volno/sickday, možnost občasné práce z domova, firemní akce, individuální rozvržení pracovní doby, možnost delšího neplaceného volna, Účast na zahraničních konferencích, rozjezd zcela nového projektu

Požadované vzdělání

Vzdělání není podstatné

Požadované jazyky

Angličtina (mírně pokročilá)

Zadavatel

Internet Mall, a.s. Česká republika

Kontakt

Lucie Fabiánová

Powered by LMC