IT

Jsme skupina několika velkých e-shopů (MALL.cz, CZC.cz, Vivantis.cz…) a pod značkou Mall Group chceme dobýt Evropu. Staňte se součástí našeho příběhu a podílejte se na velkých věcech.

Frontend Developer

Webové týmy z rodiny MallGroup se poohlíží po zkušeném vývojáři/ce. Rozvíjíme e-shop Mall a všechny jeho jazykové mutace napříč Evropou a to vše z pohodlí Holešovické kanceláře. Najdeš mezi námi technologické guru, QA Engineery, backend/frontend i fullstack developery, kteří nemají strach z vrácených revizí kódu, mergnutí nových fíčur pod tlakem do produkce nebo ze zdrcující prohry ve fotbálku. Naopak chceme kolegu či kolegyni, kteří budou aktivní, toužící zlepšit sebe a ostatní kolem a v neposlední řadě pomáhat vybudovat super produkt, na který budeme hrdí.

Co potřebujeme od Tebe:

  • nadšení do nových technologií a ochotu je přetavit do praxe
  • HTML5, CSS3 (ideálně i preprocesor SCSS), jQuery, AngularJS!
  • občas se mihneš i okolo PHP, takže povědomí o PHP + Nette frameworku
  • cross-browser znalosti, jojo, i IE9 a modernější vykopávky
  • zkušenost se šablonovacími systémy se taky bude hodit
  • verzovací systémem (používáme Git)
  • orientace v oblasti SEO, aspoň základy
  • debugging v krvi (= dev tools poslepu)
  • nezlomená hůl nad SCRUMem
  • základy dnešní webařiny: MVC architektura, Responzivní web, Mobile first, RESTful API a tak…

Náplň práce:

Vše se odvíjí od plánů Produktového vlastníka a celého Produktového oddělení, potažmo jejich roadmapy. Na denní bázi je to příprava a oživení AngularJS komponent včetně šablon, za pomocí ES6 a Webpacku, jejich nastylování v SASSu, napojení na data přes API či z PHP. Vše v rámci týmového sprintu (14 denní cyklus). Případně se budeš podílet na jiných základních úkonech, jako úpravy v šablonách, optimalizace CSS, podílení se na návrzích UI/UX a také odbavování bugů.

Nabízíme:

  • práce na projektu, který používají tisíce zákazníků denně, prestiž jistá
  • přímou účast na vývoji špičkových technologických řešení od jejich zrodu
  • agilní vývoj a architektura microservice
  • flexibilní pracovní doba s možností home-office
  • klasická dvacítka dovolené + 5 RELAX DAYS navrch
  • možnost seberealizace a růstu po boku zkušených kolegů
  • cool IT akce (Hackdays, IT snídaně, teambuildingy, workshopy, interní a externí školení, fotbálkové a playstation ligy)
  • klídek na práci, dostatek kafe a vitamínů v podobě ovoce

Informace o pozici

Místo pracoviště

U garáží 1611/1, 170 00  Praha-Holešovice, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Benefity

Bonusy/prémie, mobilní telefon, notebook, příspěvek na penzijní/životní připojištění, flexibilní začátek/konec pracovní doby, stravenky/příspěvek na stravování, vzdělávací kurzy, školení, občerstvení na pracovišti, příspěvek na vzdělání, možnost občasné práce z domova, možnost delšího neplaceného volna, Účast na zahraničních konferencích, vyhrazený čas na inovace

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Angličtina (mírně pokročilá)

Zadavatel

Internet Mall, a.s. Česká republika

Kontakt

Dana Hošková
U garáží 1611/1
170 00  Praha-Holešovice
Česká republika

Powered by LMC