IT

Začínali jsme jako Bílé zboží s pár zaměstnanci. Teď jsme skupina několika velkých e-shopů (MALL.cz, CZC.cz, Vivantis.cz…) a pod značkou Mall Group chceme dobýt Evropu. Staňte se součástí našeho příběhu a podílejte se na velkých věcech. Jsme největší e-commerce skupina v České republice.

FrontEnd Developer for Business Intelligence

Baví Tě vývoj webových aplikací, které mají smysl? Chceš pracovat v moderních frameworcích jako je Vue.js, Angular a React? Nejsou ti cizí Sass, Less a HTML5? Už máš pár FE projektů za sebou a umíš samostatně pracovat v rámci best practices? Zvládneš se zorientovat v komplexních projektech, zahrnujících desítky lidí a složitou strukturu velké firmy? Máš týmového ducha a smysl pro dotažení práce do konce?

Pokud ano, tak právě Tebe hledáme pro vývoj frontendové části webové aplikace pro ambiciózní projekt v rámci skupiny Mall Group. Jedná se o projekt dynamického nastavování cen produktů na základě cen konkurence a vnitřních parametrů produktů. Klademe si za cíl poskytovat našim zákazníkům vždy konkurenceschopné ceny, které odpovídají jak kvalitě produktů, tak poptávce po nich. Jedná se o unikátní příležitost být součástí BI největší e-commerce skupiny ve střední a východní Evropě.

Projekt je na začátku a vyžaduje plné nasazení od celého týmu. Ty budeš ve spolupráci s backend developery designovat a vyvíjet robustní, škálovatelnou aplikaci v moderním FW. Dále budeš spolu s týmem doprovázet rollout toolu postupně na všechny entity Mall Group. Budeš se pohybovat v prostředí, které má prvky startupu (změny děláme hned) i korporátu (reporty musí být včas).

A co Ti u nás bude dělat radost?

  • Projekty, na kterých budeš pracovat.
  • Vysoká míra důvěry a autonomie – dostaneš prostor pro realizaci svých vizí.
  • Skvělý kolektiv analyticky smýšlejících lidí
  • Možnost využívat cutting-edge technologie
  • Zajímavé platové ohodnocení
  • VIP nákupy
  • Uvolněná atmosféra – nikdo nebude sledovat, v kolik hodin chodíš do práce a z práce. Zásadní jsou výsledky.
  • Fotbálek pro odreagovaní po dobře odvedené práci 🙂

Chceš mezi nás? Dej nám o sobě vědět, třeba hledáme právě Tebe.

Informace o pozici

Místo pracoviště

U garáží 1611/1, 170 00  Praha-Holešovice, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Benefity

Dog-friendly office, flexibilní začátek/konec pracovní doby, možnost občasné práce z domova, vzdělávací kurzy, školení, bonusy/prémie, příspěvek na penzijní/životní připojištění, příspěvek na sport/kulturu/volný čas, sleva na firemní výrobky/služby, mobilní telefon, notebook, občerstvení na pracovišti, stravenky/příspěvek na stravování

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Zadavatel

Internet Mall, a.s. Česká republika

 

Kontakt

Internet Mall, a.s. Česká republika
Matěj Habal

Powered by LMC