IT

Jsme skupina několika velkých e-shopů (MALL.cz, CZC.cz, Vivantis.cz…) a pod značkou Mall Group chceme dobýt Evropu a vybudovat největší obchodní online galerii. Staň se součástí našeho příběhu a podílej se na MallGroup projektu.

Junior fullstack programátor - Uloženka

Kdo přesně jsme my?

Jsme Uloženka a poskytujeme logistické služby. Díky nám mají internetové obchody možnost zasílat zboží na naše kamenné prodejny, franchisy nebo na adresu, všechno s jednou implementací a smlouvou. Nad námi stojí velká investiční skupina RockAway.

Jaký jsme tým?

Jsme tým nadšenců, kteří rádi dělají to, co dělají. Nehrajeme si tady na hodiny a docházku, důležitý je výsledek. Máme super produkťáka Milana a tým, který se Ti bude snažit pomoci při každodenních výzvách. Na začátku si tě vezme jeden z našich nejzkušenějších vývojářů Jurij, který ti vysvětlí vše okolo projektu. Vládne u nás vlna humoru, často věci řešíme neformálně, bez servítek a s legrací. Zbytečně věci nehrotíme, pokud například potřebujeme přemýšlet nad úkolem, klidně se sebereme a jdeme třeba do kavárny. Fungujeme ve scrumu a děláme fullstack. Šáhneš si od CSSek přes PHP7 (nette) až po konfiguraci serveru.

Proč do toho jít s námi?

Hodně se posuneš a naučíš se nové věci. Tvoříme mnoho nových věcí, ale také refactorujeme už napsané. Naučíš se psát čistý kód a navrhové vzory (pokud ještě neumíš).
Dále se můžeš těšit na docker, rabbitmq, redis a další.
Než nastoupíš tak poznáš tým a prostředí, ve kterém budeš pracovat, aby si věděl, že je to opravdu ono, kde chceš být a budeš tu rád.

Jak bude vypadat Tvá práce?

První měsíc budeš poznávat systém a vývojový cyklus, začneš s jednoduchými tasky. Ve druhém měsíci budeš již pracovat na složitějších a komplexnějších úkolech. Samozřejmě celou dobu budeš mít kolem sebe tým zkušených vývojářů, kteří ti vždy poradí pokud si nebudeš něčím jistý.

Nabízíme

- Práci na projektech, které denně používají desítky tisíc zákazníků
- Přímou účast na vývoji špičkových technologických řešení
- Práci s celou řadou technologií jako SQL, Elasticsearch, RabbitMQ, Redis a určitou technologickou volnost
- Agilní vývoj a microservices architektura
- Možnost odborného růstu pod vedením zkušenějších kolegů nebo za pomoci školení a konferencí
- Kvalitní technické zázemí a příjemné pracovní prostředí
- VIP nákupy na našich e-shopech
- Pružnou pracovní dobu s možností homeoffice
- Finanční ohodnocení s motivační složkou odpovídající znalostem

Pokud ses dostal až sem, tak jsi skoro náš. Stačí nám o tom dát vědět a potkat se s námi a uvidíme, jak by to fungovalo.

Informace o pozici

Místo pracoviště

U garáží 1611/1, 170 00  Praha-Holešovice, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Benefity

Sleva na firemní výrobky/služby, notebook, příspěvek na penzijní/životní připojištění, flexibilní začátek/konec pracovní doby, stravenky/příspěvek na stravování, vzdělávací kurzy, školení, občerstvení na pracovišti, příspěvek na vzdělání, zdravotní volno/sickday, možnost občasné práce z domova, firemní akce, individuální rozvržení pracovní doby, možnost delšího neplaceného volna, dog-friendly office, Účast na zahraničních konferencích, rozjezd zcela nového projektu

Požadované vzdělání

Vyšší odborné

Požadované jazyky

Čeština (výborná), angličtina (mírně pokročilá)

Zadavatel

Internet Mall, a.s. Česká republika

 

Kontakt

Internet Mall, a.s. Česká republika
Lucie Fabiánová

Powered by LMC