IT

Jsme skupina několika velkých e-shopů (MALL.cz, CZC.cz, Vivantis.cz…) a pod značkou Mall Group chceme dobýt Evropu a vybudovat největší obchodní online galerii. Staň se součástí našeho příběhu a podílej se na MallGroup projektu.

IT Technik

Hledáme nového kolegu do našeho ITS týmu. Jsme podporou interních uživatelů - víme, že většinou je problém mezi židlí a monitorem, ale přesto jsme ochotni a schopni s klidem pomoci :). Staráme se o veškerý HW a část SW, občas smontujeme nábytek a rozumíme si s vrtačkou. V ITS se naučíš spoustu věcí a poté je na Tobě, kam v rámci IT se chceš posunout.

Očekáváme:

  • ukončená SŠ s maturitou
  • angličtina na komunikativní úrovni
  • IT background (Umíš rozložit a zase složit! počítač?)
  • časová flexibilita, občas budeš držet pohotovost
  • ŘP B, v našem distribučním centru také potřebují IT support
  • že se budeš chtít učit a posunout se časem dál ve své kariéře

Náplň práce:

  • poskytování supportu uživatelům malé výpočetní techniky (PC, NB, tiskárny, čtečky čárkových kódů, apod.) i pro zahraniční uživatele
  • správa uživatelských stanic
  • správa evidencí malé výpočetní techniky, SW, apod..
  • občasná kratší služební cesta (i kolegové v DC potřebují občas pomoc)

Nabízíme:

  • zaměstnání pro jednu z nejdynamičtěji se rozvíjejících společností
  • přátelský pracovní kolektiv, který nezkazí žádnou legraci
  • nejlepšího šéfa pod sluncem (tvrdí šéf)
  • velké množství (dobrovolných) IT akcí - pravidelné snídaně, fotbálková liga, playstation liga, grilovačky na terasách, Hackdays, školení, RocDevs akademy aj.
  • možnost přesunu do jiného týmu, prostě otevřené dveře do světa IT
  • finanční ohodnocení odpovídající pracovní pozici + systém péče o zaměstnance

Máš zájem se dozvědět více? Pošli nám své CV nejlépe s pár řádky o tom co Tě baví.

Informace o pozici

Místo pracoviště

U garáží 1611/1, 170 00  Praha-Holešovice, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Benefity

Notebook, příspěvek na penzijní/životní připojištění, flexibilní začátek/konec pracovní doby, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, občerstvení na pracovišti, možnost občasné práce z domova, individuální rozvržení pracovní doby, dog-friendly office

Požadované vzdělání

Vzdělání není podstatné

Požadované jazyky

Angličtina (středně pokročilá)

Zadavatel

Internet Mall, a.s. Česká republika

Kontakt

Gabriel Radoczi

Powered by LMC