Logistika

Jsme skupina několika velkých e-shopů (MALL.cz, CZC.cz, Vivantis.cz…) a pod značkou Mall Group chceme dobýt Evropu. Staňte se součástí našeho příběhu a podílejte se na velkých věcech.

SKLADNÍK - osvědčení na retrak pro oblast Jirny, Praha

Společnost Internet Mall, a. s. v současné době hledá do svého distribučního skladu vybaveného špičkovou technologií vhodného kandidáta/ku pro obsazení pracovní pozice: SKLADNÍK s osvědčením na retrak
Místo výkonu práce: Logistický park, Praha-východ - Jirny
Druh spolupráce: pracovní poměr sjednaný na dobu určitou
Termín nástupu: ihned

Očekáváme:

  • osvědčení na retrak
  • dobrá praxe s manipulací retraku nutností (W1)
  • předcházející praxe ve skladu minimálně 1 rok
  • důslednost, zodpovědnost,
  • ochota pracovat ve směnném provozu
  • trestní bezúhonnost

Pracovní náplň

  • manipulace se zbožím ve zvýšených lokacích pomocí techniky
  • uskladňování a vychystávání zboží dle skladových příkazů
  • práce se čtečkou čárových kódů
  • ruční manipulace se zbožím

Nabízíme:

  • možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu
  • zaměstnání pro jednu z nejdynamičtěji se rozvíjející společnost
  • přátelský pracovní kolektiv
  • finanční ohodnocení odpovídající pracovní pozici + bonusový systém péče o zaměstnance +příspěvek na dopravu 500Kč
  • 5 dnů Relax days placené dny
  • obědy za 20Kč v naší kantýně
  • odměna za věrnost, firemní akce

V případě zájmu zašlete svůj životopis pomocí níže uvedeného odkazu.

Informace o pozici

Místo pracoviště

Poděbradská 771, 250 90  Jirny-Jirny, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu určitou

Benefity

Bonusy/prémie, příspěvek na penzijní/životní připojištění, příspěvek na dopravu, vzdělávací kurzy, školení, závodní stravování, zdravotní volno/sickday, firemní akce

Požadované vzdělání

Odborné vyučení bez maturity

Zadavatel

Internet Mall, a.s. Česká republika

Pozice je vhodná pro absolventy.

Kontakt

Zuzana Rožášová
Poděbradská  771
250 09  Praha - východ-Jirny
Česká republika

Powered by LMC