Logistika

Jsme skupina několika velkých e-shopů (MALL.cz, CZC.cz, Vivantis.cz…) a pod značkou Mall Group chceme dobýt Evropu a vybudovat největší obchodní online galerii. Staň se součástí našeho příběhu a podílej se na MallGroup projektu.

Pracovník podpory reklamačního oddělení

*Hledáme nové kolegy na pomoc s vylepšením zákaznické zkušenosti na reklamačním oddělení jednoho z nejmodernějších logistických center v Evropě*

Nabízíme příspěvek na dopravu, obědy za pár korun a pracovní dobu od pondělí do pátku. Zapojte se do našeho týmu české internetové nákupní galerie s nejširším sortimentem, která je již mnoho let špičkou v oboru.

Jaká bude Vaše pracovní náplň:

  • Po zaškolení se stanete výraznou oporou svých kolegů na RMA oddělení
  • Podpora pro kolegy, kteří budou potřebovat poradit (procesní/systémový dotaz)
  • Reporting denní agendy
  • Samostatné zpracování zásilek v daném rozsahu
  • Každodenní komunikace s prodejnami, call centry, servisy a zahraničními pobočkami
  • Dle potřeby i zástup Teamleadera daného úseku v době jeho nepřítomnosti

Co Vám za to nabídneme:

  • Skvělou dostupnost do zaměstnání a příspěvek na dopravu 500Kč
  • 5 Relax days
  • Obědy v naší kantýně za 20Kč
  • Odměna za věrnost a firemní akce
  • Pracovní dobu Po – Pá 8.00-16.30
  • Možnost vzdělávání a dalšího profesního růstu

Co očekáváme od Vás:

  • Zkušenosti z reklamačního oddělení, nebo praxi v logistice
  • SŠ vzdělání s maturitou
  • Znalost MS Office na uživatelské úrovni
  • AJ na úrovni B1
  • Výhodou je, pokud jste pracovali se systémem SAP, nebo jiným ERP systémem

Informace o pozici

Místo pracoviště

Poděbradská 771, 250 90  Jirny-Jirny, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu určitou

Benefity

Firemní akce, dovolená 5 týdnů, bonusy/prémie, sleva na firemní výrobky/služby, závodní stravování

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Angličtina (mírně pokročilá)

Zadavatel

Internet Mall, a.s. Česká republika

Kontakt

Lucie Lafková

Powered by LMC