Marketing

Jsme skupina několika velkých e-shopů (MALL.cz, CZC.cz, Vivantis.cz…) a pod značkou Mall Group chceme dobýt Evropu a vybudovat největší obchodní online galerii. Staň se součástí našeho příběhu a podílej se na MallGroup projektu.

Senior Market Analyst

Business Inteligence, market research, marketing, marketingový výzkum,B2C, management consulting

Hledá se Senior Market Analyst do našeho contentového týmu v e-commerce!

Co od Tebe očekáváme ? Tvým úkolem v této roli bude:

  • Analyzovat data a připravovat insighty týkající se stavu a vývoje trhu a pozice značek MallGroup v jednotlivých segmentech a regionech.
  • Připravovat zadání výzkumů pro agentury dle potřeb organizace a aktivně s agenturami spolupracovat na formulaci hlavních doporučení a závěrů.
  • Spolupracovat na tvorbě modelů predikujících poptávku.
  • Rozvíjet oblast market inteligence, tj. budovat znalosti o e-commerce trhu v CEE regionu - o zákaznících a jejich preferencích, o konkurenci a trendech v online nakupování.
  • Prezentovat závěry z analýz a výzkumů.

Co musíš splňovat?

  • Potřebujeme k sobě parťáka s min. 3 roky zkušeností v oblasti marketingového výzkumu nebo blízké oblasti.
  • Bez výborného analytického myšlení, schopnosti samostatně vytvářet hypotézy, pracovat s daty z různých zdrojů a interpretovat je, to také nepůjde.
  • Velkou výhodou ti může být zkušenost z oblasti retailu.
  • Aby tě tato práce bavila a naplňovala tě, potřebuješ dobré komunikační a prezentační dovednosti a komunikativní angličtinu.

Proč do toho jít s námi ?

Budeš v partě profíků, dáme Ti volnost, flexibilitu, důvěru, ale hlavně Ti dáme možnost rozvoje a růstu. Kromě flexibilní pracovní doby máme také moderní kanceláře s terasami, eventy, dog friendly office, fotbálek... Vládne u nás velmi neformální a přátelské prostředí, proto se můžeš s kravatou, sakem a podpatky rozloučit.

Informace o pozici

Místo pracoviště

U garáží 1611/1, 170 00  Praha-Holešovice, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Benefity

Children-friendly office, dog-friendly office, firemní akce, flexibilní začátek/konec pracovní doby, možnost občasné práce z domova, vlastní organizace náplně práce, vzdělávací kurzy, školení, dovolená 5 týdnů, příspěvek na penzijní/životní připojištění, příspěvek na sport/kulturu/volný čas, sleva na firemní výrobky/služby, zvýhodněné půjčky zaměstnancům, mobilní telefon, notebook, občerstvení na pracovišti, stravenky/příspěvek na stravování

Požadované vzdělání

Vysokoškolské / univerzitní

Požadované jazyky

Angličtina (středně pokročilá)

Zadavatel

Mall Group, Česká republika

 

Kontakt

Mall Group, Česká republika
Martina Brodská

Powered by LMC