Marketing

CZC je český e-shop s elektronikou, který se specializuje na IT. U nás nakupují jak studenti, tak profesionálové z IT oblasti. Máme přes 200 zaměstnanců, vlastní CZC obchody a rozsáhlou frančízovou síť. Jsme obchodem, který našim zákazníkům poskytuje skvělý servis, od informací na webu až po profesionály, kteří zákazníkům odpoví na prodejně i infolince. Našim cílem je být obchodem s velkou přidanou hodnotou a ty se můžeš přidat k nám.

Koordinátor produkce pro CZC.cz

Na této pozici budete koordinovat práci na interních marketingových zakázkách – tj. budete prostředníkem mezi zadavateli (nejčastěji brand marketing, vendorský marketing nebo redakční tým) a zpracovateli (tým grafiků, copywriterů a specialistů). Koordinátor produkce zodpovídá za včasné a kvalitní vyhotovení svěřených zakázek – nejčastěji bannerů, newsletterů, billboardů a rádiových nebo video spotů. Dokáže si perfektně zorganizovat priority, svůj čas i kapacity svých interních dodavatelů nebo agentur. Zvládá komunikaci ve stresových situacích.

Co očekáváme:

  • Samostatnost, spolehlivost a pečlivost
  • Zkušenost s koordinací lidí
  • Dobrou češtinu
  • Cit pro online design
  • Kreativitu, chuť přinášet nové nápady
  • Jsi týmový hráč se smyslem pro organizaci a dodržování termínů

Náplň práce:

  • Příprava a produkce marketingové komunikace CZC.cz v online i offline mediích (outdoor, print, video, rádio spoty atp.)
  • Vedení in-house produkčního týmu (grafiků, copywriterů, specialistů)
  • Plánování kapacit produkčního týmu a externích dodavatelů s ohledem na splnění projektů
  • Úzká spolupráce s Brand Managerem, který má na starosti marketingové kampaně a rozvoj značky CZC.cz, a zároveň vendorským marketingem a obchodním oddělením příp. dalšími

Na oplátku nabízíme:

  • hodně zajímavé a pestré práce mezi lidmi, které to baví
  • možnost učit se novým věcem a rozvíjet se profesně
  • za dobrou práci Vás i dobře ohodnotíme
  • full-time úvazek s flexibilní pracovní dobou
  • zázemí Mall Group – top hráče na českém e-commerce trhu
  • pěkné benefity – stravenky, multisport karta, slevy na CZC.cz i partnerských e-shopech, relax-days, akce pro zaměstnance
  • kanceláře s pěknou terasou, fotbálkem, dobré kafe,...
  • a v neposlední řadě kolektiv, kde se budete cítit skvěle

Co dál?

Pošlete nám životopis, těšíme se na Vás!

Informace o pozici

Místo pracoviště

U garáží 1611/1, 170 00  Praha-Holešovice, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu určitou

Benefity

Bonusy/prémie, mobilní telefon, sleva na firemní výrobky/služby, notebook, příspěvek na penzijní/životní připojištění, flexibilní začátek/konec pracovní doby, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, občerstvení na pracovišti, příspěvek na vzdělání, možnost občasné práce z domova, dog-friendly office

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Angličtina (středně pokročilá)

Zadavatel

Internet Mall, a.s. Česká republika

Kontakt

Denisa Srnková

Powered by LMC