Marketing

Jsme skupina několika velkých e-shopů (MALL.cz, CZC.cz, Vivantis.cz…) a pod značkou Mall Group chceme dobýt Evropu a vybudovat největší obchodní online galerii. Staň se součástí našeho příběhu a podílej se na MallGroup projektu.

Manažer pro správu webového obsahu (Content Manager)

Kdo jsme a co děláme:

Jsme ryze obchodní společnost specializující se na prodej široké nabídky zboží, které je rozbalené, z výstav, servisované či nové.
Vše pečlivě připravíme, důkladně zkontrolujeme a odešleme do Vašich rukou tak, abyste měli ze svých chytrých nákupů ten nejlepší pocit! Navíc jsme hrdým členem Mall Group. 🙂

Hledáme k sobě člověka, který se bude starat o správu webové obsahu

Bavíte tě tvorba produktového obsahu a je pro tebe důležité, aby byl web srozumitelný a maximálně přehledný?
Chceš pracovat ve svobodné firmě, kde je každý tvůj nápad vítán a máš podporu jak od kolegů, tak i od nadřízeného?
Umíš motivovat a vést svůj tým?
Pokud je Tvá odpověď ano, pošli nám svůj životopis a domluvíme se na osobním setkání. Těšíme se na tebe 🙂

Jak bude vypadat náplň Tvé práce:

  • Tvoření produktového obsahu (text a fotky)
  • Řízení stromu kategorií a zařazování produktů
  • Koordinace externího a interního týmu popisářů a fotografů
  • Občasné cesty do skladu, který sídlí v Jirnech
  • Práce na projektech týkajících se našeho webu, vymýšlení nových nápadů a následná implementace

Tvůj profil by měl vypadat takto:

  • Máš zkušenosti s tvorbou produktového obsahu a vytvářením stromu kategorií a řazení produktů
  • Umíš ke své práci používat Google Analytics
  • Máš perfektní znalost českého jazyka
  • Zvládáš si zorganizovat práci a určit si priority
  • Aktivně ke své práci využíváš excel
  • Nechybí ti smysl pro detail
  • Víš jak správně koordinovat a motivovat tým
  • Vlastníš řidičský průkaz (skupiny B)

Čím tě za tvou práci odměníme:

  • Flexibilní pracovní dobou
  • Neformální firemní kulturou
  • Denně tvou práci ocení tisíce našich zákazníků
  • Extrémně zajímavým prostředím e-commerce byznysu, s technologicky vyspělým pracovním prostředím
  • Možností se aktivně podílet na rozvoji společnosti
  • Dáme ti spoustu prostoru uplatnit své nápady
  • Výbornou dostupností - sídlíme v krásných kancelářích, kousek od metra Vltavská
  • Nástupem dle dohody

Informace o pozici

Místo pracoviště

U garáží 1611/1, 170 00  Praha-Holešovice, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Benefity

Bonusy/prémie, mobilní telefon, notebook, flexibilní začátek/konec pracovní doby, dovolená 5 týdnů, občerstvení na pracovišti, možnost občasné práce z domova, firemní akce, dog-friendly office

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Angličtina (mírně pokročilá)

Zadavatel

Internet Mall, a.s. Česká republika

Pozice je vhodná pro absolventy.

Kontakt

Lucie Lafková

Powered by LMC