Marketing

Jsme skupina několika velkých e-shopů (MALL.cz, CZC.cz, Vivantis.cz…) a pod značkou Mall Group chceme dobýt Evropu a vybudovat největší obchodní online galerii. Staň se součástí našeho příběhu a podílej se na MallGroup projektu.

Copywriter

Máš rád/a psaní ? Jsi kreativní ? Máš dobré nápady a dobrou češtinu? Tak nám to ukaž 🙂 ! Do našeho e-commerce týmu hledáme parťáka/parťačku na fulltime.

Tvou denní rutinou bude příprava contentu produktových textů pro BTL a digitální marketingové kanály i e-shop. Těšíme se že nám pomůžeš s přípravou kreativních reklamních konceptů. Budeš také připravovat fotky pro prezentaci na e-shopu. Nudit se s námi rozhodně nebudeš :).

Potřebujeme od Tebe kreativitu, perfektní gramatiku a ideálně zkušenosti s prací s textem. Práce je hodně kreativní a samostatná. Sortimentu máme opravdu hodně, takže si v něm každý najde to své.

Proč do toho jít s námi ? Budeš v partě profíků, dáme Ti volnost, flexibilitu a důvěru. Kromě flexibilní pracovní doby máme také moderní kanceláře s terasami, eventy, dog friendly office, fotbálek... ale hlavně, jsme dobrá parta! Vládne u nás velmi neformální a přátelské prostředí, proto se můžete s kravatou, sakem a podpatky rozloučit.

Informace o pozici

Místo pracoviště

U garáží 1611/1, 170 00  Praha-Holešovice, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Benefity

Sleva na firemní výrobky/služby, příspěvek na penzijní/životní připojištění, flexibilní začátek/konec pracovní doby, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, občerstvení na pracovišti, příspěvek na sport/kulturu/volný čas, zvýhodněné půjčky zaměstnancům, firemní akce, dog-friendly office, children-friendly office

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Zadavatel

Mall Group, Česká republika

 

Kontakt

Mall Group, Česká republika
Martina Brodská

Powered by LMC