Marketing

Uloženka s.r.o. byla založena v roce 2010. Od této doby se snažíme internetovým obchodům nabízet vysoce efektivní dopravu a osobní výdej zásilek. I ten nejmenší e-shop tak díky nám získá profesionální služby, a to nejen v České republice. V tuto chvíli jich s námi spolupracuje přes 10000 a jen za minulý rok jsme přepravili více než 2,2 mil. zásilek. Od roku 2015 jsme navíc součástí dynamické skupiny E-commerce Holding a.s., do které, krom jiného, patří i CZC.cz a Mall.cz.

Specialista Marketingu

Koho hledáme a co bude Tvým úkolem:

Hledáme B2B markeťáka ze zkušenostmi s více oblastí - PR, direct sales, výkonnostní marketing. Člověka, který zvládá dobře práci s textem, ideálně ze zkušenostmi copywritera. Hledáme parťáka, pro kterého je důležitý kvalitní tým a výzvy.
Tvým úkolem bude pomáhat obchodu dosahovat cíle - přímá podpora prodeje, tvorba komunikačních prostředků pro akvizice (direct mail, PR texty), správa obsahu webu. Tvorba komunikační strategie a její realizace v prostředí B2B služeb - logistika, platby, prodejní kanály. Rozvoj spolupráce s partnery pro akvizici - zejména e-shopové systémy

Jaká bude náplň práce:

• Průzkum trhu
• Tvorba akvizičních textů, PR výstupů
• Správa webu
• Spolupráce s firmami, které tvoří e-shopové řešení
• Definování komunikační strategie
• Zastupování firmy před médii

Co ti za tvou odvedenou práci nabídneme:

  • Zajímavou práci v rychle se vyvíjejícím prostředí e-commerce
  • Měsíční variabilní složku až 20% mzdy, která se vyplácí na základě předem definovaných realistických kritérií
  • Zázemí velké společnosti
  • Přátelský kolektiv
  • Možnost dalšího vzdělávání, osobního i profesního rozvoje
  • Motivující platové ohodnocení a firemní benefity
  • Zajímavé kontakty z prostředí e-commerce

Informace o pozici

Místo pracoviště

U garáží 1611/1, 170 00  Praha-Holešovice, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Benefity

Dog-friendly office, firemní akce, flexibilní začátek/konec pracovní doby, možnost občasné práce z domova, dovolená 5 týdnů, bonusy/prémie, sleva na firemní výrobky/služby, mobilní telefon, notebook

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Angličtina (mírně pokročilá)

Zadavatel

Internet Mall, a.s. Česká republika

Kontakt

Lucie Lafková

Powered by LMC