Obchod

Uloženka, průkopník a poskytovatel specializovaných logistických služeb pro
e-commerce s mezinárodním know-how mateřské společnosti Rockaway a MallGroup, provozovatele e-shopu Mall.cz a nákupního rádce Heuréka, hledá regionální obchodníky pro jednotlivé kraje (Ústecký kraj, Zlínský kraj, Olomoucký kraj a Moravskoslezský kraj).

Obchodník – akvizice výdejních míst ČR

Vašim úkolem bude:

  • Analýza příležitostí v regionu, analýza vhodných míst pro výdejnu v daném městě
  • Nové akvizice výdejen v regionu
  • Nastavení nové výdejny a spuštění
  • Řešení klíčových provozně-obchodních problémů

Náplň práce:

  • Cílené oslovování potenciálních výdejen v regionu
  • Akvizice, podpis smlouvy
  • Vypracovávaní nabídek pro nové výdejny, vyjednávání, pomoc s implementací a spuštěním
  • Reporting
  • Spolupráce s odděleními v rámci firmy, zejména s logistikou a zákaznickým servisem

Požadavky:

  • Flexibilita
  • Zkušenosti s obchodním jednáním
  • Vlastní PC a tel.
  • Vlastní automobil výhodou

Odměna:

  • Fixní mzda 10.000,- měsíčně
  • Bonus za akvizici a nastavení výdejny – 3.000,- Kč po spuštění
  • Bonus po třech a šesti měsících fungování výdejny – 2.000,- Kč

(průměrný výkon obchodníka 4 – 5 výdejních míst za měsíc)

Pokud splňujete požadavky a pozice Vás zaujala, zašlete nám prosím své CV na adresu: obchod@ulozenka.cz

Informace o pozici

Místo pracoviště

Na hřebenech II 1718/8, 140 00  Praha-Nusle, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek

Práce na živnostenský list/IČO, dohoda o pracovní činnosti, jiné

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Benefity

Možnost občasné práce z domova, rozjezd zcela nového projektu

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Zadavatel

Internet Mall, a.s. Česká republika

Praxe a stáže. Pozice je vhodná pro absolventy.

Pozice vhodná pro rodiče na mateřské a rodičovské dovolené.

Kontakt

Denisa Srnková

Powered by LMC