Obchod

Jsme skupina několika velkých e-shopů (MALL.cz, CZC.cz, Vivantis.cz…) a pod značkou Mall Group chceme dobýt Evropu a vybudovat největší obchodní online galerii. Staň se součástí našeho příběhu a podílej se na MallGroup projektu.

Business improvement coach - E-commerce

Business coach, change, process, e-commerce, sales, marketing, improvement, leadeship

Hledá se business improvement coach do našeho transformačního týmu v e-commerce!

Co od Tebe očekáváme ?

Mezi sebe vítáme profesionála z oblasti e-commerce od kterého očekáváme, že bude samostatně schopen analyzovat situaci a bude součástí transformačního týmu. V rámci dynamického prostředí e-commerce je prostoru pro trvalé zlepšování postupů, procesů a nástrojů nepřeberné množství a je jen na Tobě, jaké určíš priority. Nechceme mezi sebou přitakávače, potřebujeme partnera s kritickým myšlením, který hledá nové řešení, jak věci změnit a zefektivnit. Náš Business improvement coach bude zaměřen primárně na zlepšování leadership procesů a bude business koučem strategických manažerů v celé skupině MALLGROUP.

Co musíš splňovat?

Potřebujeme k sobě parťáka s min. 3 roky zkušeností z oblasti e-commerce businessu na vyšších manažerských rolích. Pro tuto roli jsou více než nutné dobré komunikační dovednosti a empatie spolu s analytickým a kritickým myšlením. Angličtina na komunikativní úrovni je také nutností.

Proč do toho jít s námi ?

Budeš v partě profíků, dáme Ti volnost, flexibilitu, důvěru, ale hlavně Ti dáme možnost rozvoje a růstu. Kromě flexibilní pracovní doby máme také moderní kanceláře s terasami, eventy, dog friendly office, fotbálek... Vládne u nás velmi neformální a přátelské prostředí, proto se můžeš s kravatou, sakem a podpatky rozloučit.

Informace o pozici

Místo pracoviště

U garáží 1611/1, 170 00  Praha-Holešovice, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Benefity

Mobilní telefon, sleva na firemní výrobky/služby, notebook, příspěvek na penzijní/životní připojištění, flexibilní začátek/konec pracovní doby, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, občerstvení na pracovišti, příspěvek na sport/kulturu/volný čas, zvýhodněné půjčky zaměstnancům, možnost občasné práce z domova, firemní akce, vlastní organizace náplně práce, dog-friendly office, children-friendly office

Požadované vzdělání

Vysokoškolské / univerzitní

Požadované jazyky

Angličtina (pokročilá)

Zadavatel

Mall Group, Česká republika

 

Kontakt

Mall Group, Česká republika
Martina Brodská

Powered by LMC