Obchod

Jsme skupina několika velkých e-shopů (MALL.cz, CZC.cz, Vivantis.cz…) a pod značkou Mall Group chceme dobýt Evropu a vybudovat největší obchodní online galerii. Staň se součástí našeho příběhu a podílej se na MallGroup projektu.

Manažer obchodu a nákupu - TV a zábavní elektronika

Hledá se salesák do e-commerce!

Chcete komplexní roli s přesahem do nákupu, salesu i marketingu? Zajímáte se o elektroniku v oblast TV/Video a entertainment? Chcete vybírat produktové portfolio a ovlivňovat obchodní podmínky, marketing i sales pro velkého hráče na lokálním trhu v e-commerce ? Víte co, tu chybí na trhu, a chcete zavádět novinky? Fajn, jste vítán/a. Teď už je to jen na Vás.

Co budete dělat?

Vaší denní rutinou bude komunikace s dodavateli, vyjednávání, cenotvorba, nákup, řízení skladových zásob. Bez analýz to zde také nepůjde, excel bude Váš neodmyslitelný partner. Vaše práce přesahuje hranice ČR, budete komunikovat také se zahraničními partnery.

Co musíte splňovat?

Pro tuto roli musíte mít již zkušenost z oblasti obchodu, dobrou angličtinu, dobré komunikační dovednosti a schopnost vyjednávat. Umíš-li v systému SAP, je to výhoda. Pokud ne, nic se neděje, to zařídíme. Máš-li praxi v e-commerce, či obchodu ? Výborně! Další výhoda na tvé straně.

Proč do toho jít s námi?

Budeš v partě profíků, dáme ti volnost, flexibilitu a důvěru. Kromě flexibilní pracovní doby máme také moderní kanceláře s terasami, eventy, dog friendly office, fotbálek... ale hlavně, jsme dobrá parta! Vládne u nás velmi neformální a přátelské prostředí, proto se můžete s kravatou, sakem a podpatky rozloučit.

Informace o pozici

Místo pracoviště

U garáží 1611/1, 170 00  Praha-Holešovice, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Benefity

Sleva na firemní výrobky/služby, příspěvek na penzijní/životní připojištění, flexibilní začátek/konec pracovní doby, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, občerstvení na pracovišti, příspěvek na sport/kulturu/volný čas, zvýhodněné půjčky zaměstnancům, firemní akce, dog-friendly office, children-friendly office

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Angličtina (středně pokročilá)

Zadavatel

Mall Group, Česká republika

 

Kontakt

Mall Group, Česká republika
Martina Brodská

Powered by LMC