Obchod

Jsme skupina několika velkých e-shopů (MALL.cz, CZC.cz, Vivantis.cz…) a pod značkou Mall Group chceme dobýt Evropu a vybudovat největší obchodní online galerii. Staň se součástí našeho příběhu a podílej se na MallGroup projektu.

Vendor Marketing specialist

Staňte se součástí e-commerce impéria MALLGROUP ! Do týmu vendor marketingu hledáme parťáka na pozici Vendor marketing specialisty.

Co od Tebe očekáváme ?

Na této pozici budete propojovat sales&marketing, budete budovat strategická partnerství spolu s našimi dodavateli a připravovat společné marketigové aktivity. Vašim úkolem bude připravovat prezentace, cenové kalkulace, účastnit se networkingových akcí ...

Co musíš splňovat?

Pokud máte zkušenost z oblasti prodeje online reklamy máte skoro vyhráno. Dále se musíte orientovat v marketingovém prostředí. Důležitá je také komunikativnost, reprezentativní vystupování, samostatnost, organizační schopnosti, aktivní přístup k práci, zájem o aktivní prodej a orientace na výsledek.

Proč do toho jít s námi ?

Budeš v partě profíků, dáme Ti volnost, flexibilitu, důvěru, ale hlavně, Ti dáme možnost rozvoje a růstu. Kromě flexibilní pracovní doby máme také moderní kanceláře s terasami, eventy, dog friendly office, fotbálek... Vládne u nás velmi neformální a přátelské prostředí, proto se můžeš s kravatou, sakem a podpatky rozloučit.

Informace o pozici

Místo pracoviště

U garáží 1611/1, 170 00  Praha-Holešovice, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Benefity

Sleva na firemní výrobky/služby, příspěvek na penzijní/životní připojištění, flexibilní začátek/konec pracovní doby, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, občerstvení na pracovišti, příspěvek na sport/kulturu/volný čas, zvýhodněné půjčky zaměstnancům, firemní akce, dog-friendly office, children-friendly office

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Angličtina (středně pokročilá)

Zadavatel

Mall Group, Česká republika

 

Kontakt

Mall Group, Česká republika
Martina Brodská

Powered by LMC