Obchod

Jsme skupina několika velkých e-shopů (MALL.cz, CZC.cz, Vivantis.cz…) a pod značkou Mall Group chceme dobýt Evropu a vybudovat největší obchodní online galerii. Staň se součástí našeho příběhu a podílej se na MallGroup projektu.

Manažer obchodu a nákupu - sportovní móda

Máte rádi módu? Chcete komplexní roli s přesahem do marketingu, salesu i nákupu? Výborně!

Hledáme mezi sebe nováčka, který se bude věnovat našim obchodním aktivitám v Maďarsku, Polsku, Slovinsku, Slovensku a Chorvatsku.

Co budete dělat?

Tato role je primárně o koordinaci, organizaci a komunikaci. Vašim úkolem bude kontrola skladových zásob, výběr produktového portfolia na základě poptávky daných trhů, komunikace s dodavateli a kontrola obchodních ukazatelů.

Co musíte splňovat?

Pro tuto roli potřebujete dobré organizační dovednosti, angličtinu na komunikativní úrovni, logické uvažování a "selský rozum". Bez zájmu o obchod a nákup to zde také nepůjde. Nutností je také pokročilá znalost excelu, který na této roli budete využívat denně.

Proč do toho jít s námi?

Nabízíme komplexní roli založenou na vlastním úsudku. Budete v partě profíků, dáme Vám volnost, flexibilitu a důvěru. Kromě flexibilní pracovní doby máme také moderní kanceláře s terasami, eventy, dog friendly office, fotbálek... ale hlavně, jsme dobrá parta! Vládne u nás velmi neformální a přátelské prostředí, proto se můžete s kravatou, sakem a podpatky rozloučit.

Informace o pozici

Místo pracoviště

U garáží 1611/1, 170 00  Praha-Holešovice, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Benefity

Sleva na firemní výrobky/služby, notebook, příspěvek na penzijní/životní připojištění, flexibilní začátek/konec pracovní doby, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, občerstvení na pracovišti, příspěvek na sport/kulturu/volný čas, zvýhodněné půjčky zaměstnancům, firemní akce, vlastní organizace náplně práce, dog-friendly office, children-friendly office

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Angličtina (středně pokročilá)

Zadavatel

Mall Group, Česká republika

 

Kontakt

Mall Group, Česká republika
Martina Brodská

Powered by LMC