Obchod

Vivantis je ryze česká firma, působící na trhu již od roku 2001. Jsme předním středoevropským online prodejcem fashion a lifestyle produktů. Specializujeme se především na prodej parfémů, hodinek, šperků, módních doplňků a produktů pro zdraví a krásu.

Naše internetové obchody doručily svým zákazníkům již více než 2 560 000 zásilek, nabízejí 37 000 položek od 755 značek a měsíčně je navštíví 1 – 2 miliony návštěvníků.

Nákupčí pro sortiment krásy

Náplň práce neboli - Co bude vaším písečkem:

  • Vyhodnocování nabídek od domácích i zahraničních dodavatelů.
  • Pravidelné objednávky kouzelného sortimentu kosmetiky.
  • Vyjednávání způsobu přepravy a dovozu zboží.
  • Sledování skladových zásob.
  • Tvorba reportů týkajících se svěřeného sortimentu kosmetiky.

Očekáváme, že:

  • Budete mít praxi s administrativou v nákupním procesu.
  • Hovoříte anglicky a pokud i německy, je to ještě lepší.
  • Zvládnete pokročilou práci s Excelem.
  • Máte výborné vyjednávací dovednosti.
  • Je vám vlastní administrativní pečlivost a důslednost.
  • Máte min. středoškolské vzdělání s maturitou.

Zapadnete mezi nás, pokud jste:

  • Ochotný učit se nové věci.
  • Baví vás kosmetika a vyznáte se ve všech těch lahvičkách a tubičkách.
  • Pokud máte zkušenost s e-commerce – je to vaše výhoda.

A co za to?

  • Pracovní smlouvu na dobu 1 roku s možností prodloužení na neurčito.
  • Nabízíme Vám příjemné přijetí do kolektivu a přátelské prostředí.
  • Možnost získání více zkušeností v oblasti nákupu.
  • Hromada benefitů (stravenky, příspěvky na spoření/pojištění, 5 relax days, legendární firemní akce).

Informace o pozici

Místo pracoviště

Školní náměstí 14, 537 01  Chrudim-Chrudim II, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu určitou

Benefity

Mobilní telefon, sleva na firemní výrobky/služby, notebook, příspěvek na penzijní/životní připojištění, stravenky/příspěvek na stravování, vzdělávací kurzy, školení, možnost občasné práce z domova, firemní akce, dog-friendly office

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Čeština (pokročilá), Angličtina (pokročilá)

Zadavatel

Internet Mall, a.s. Česká republika

Kontakt

Petra Bubeníčková

Powered by LMC