Obchod

Uloženka s.r.o. byla založena v roce 2010. Od této doby se snažíme internetovým obchodům nabízet vysoce efektivní dopravu a osobní výdej zásilek. I ten nejmenší e-shop tak díky nám získá profesionální služby, a to nejen v České republice. V tuto chvíli jich s námi spolupracuje přes 10000 a jen za minulý rok jsme přepravili více než 2,2 mil. zásilek. Od roku 2015 jsme navíc součástí dynamické skupiny E-commerce Holding a.s., do které, krom jiného, patří i CZC.cz a Mall.cz.

Account manager

Kdo jsme:

Jsme Uloženka a jsme technologicko-logistická firma. Díky nám mají internetové obchody možnost zasílat zboží na stovky výdejních míst nebo na adresu po celé ČR nebo mezinárodně. S jednou implementací a smlouvou efektivně přepravíme zboží od e-shopu k zákazníkovi přes velký počet přepravních služeb. Nad námi stojí velká investiční skupina RockAway. Náš produkt vyvíjíme tak, abychom logistiku posouvali na nový level. Mezi naše klienty patří firmy jako Mall, Bonami, CZC, Feedo, 4home, Tescoma a tisíce dalších.

Koho hledáme a co bude Tvým hlavním úkolem:

Člověka, který má zkušenosti na obchodní pozici a chce se dál rozvíjet ve firmě, která roste a vyvíjí moderní službu. Člověka, který má analytické myšlení, je empatický a samostatný. Člověka, který je komunikativní, má obchodní dovednosti a tah na branku.
Nabízíme obchodní pozici v rámci našeho obchodního oddělení, kde přijdeš do kontaktu s našimi klienty e-shopy. Řešíme zde nastavení jejich služeb, poskytujeme informace o službách, nastavujeme a spouštíme nové služby a řešíme každodenní problémy. Tvým úkolem bude péče o svěřené portfolio klientů - reagovat na jejich požadavky, připravit kalkulaci nových služeb, nastavit dopravu ve spolupráci s naší logistikou, analyzovat průběžně jednotlivé obchodní případy a vyhodnocovat je.

Jaká bude náplň Tvé práce:

• Accounting – starostlivost o svěřené portfolio klientů, analýzy, rozvoj vztahů, vyhledávání příležitostí pro růst
• Strategie, plnění stanovených obchodních plánů
• Rozvoj vztahů s klíčovými klienty
• Vypracovávaní nabídek, aktivní upsell
• Správa databáze, práce v ERP, CRM
• Reporting
• Analýza potřeb klientů, technických parametrů, podpora při implementaci
• Spolupráce s odděleními v rámci firmy, zejména s logistikou, produktem a zákaznickým servisem
• Návrhy jak zlepšovat systém Uloženky a naše služby

Co ti nabízíme:

• Práci na HPP, nebo IČO
• Kvartální variabilní složku až 80% mzdy, která se vyplácí na základě předem definovaných realistických kritérií
• Zaměstnanecké slevy na spolupracujících e-shopech (http://mallgroup.cz/)
• Přátelský a neformální mladý kolektiv lidí
• Firemní akce
• Moderní kanceláře v Holešovicích – ArtGen, U Garáží 1, Praha – Holešovice

V případě, že Tě tato pozice zaujala, neváhej a zašli mi Tvůj životopis na obchod@ulozenka.cz. Budeme se těšit.

Informace o pozici

Místo pracoviště

U garáží 1611/1, 170 00  Praha-Holešovice, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Benefity

Bonusy/prémie, sleva na firemní výrobky/služby, dovolená 5 týdnů, firemní akce

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Angličtina (mírně pokročilá)

Zadavatel

Internet Mall, a.s. Česká republika

Kontakt

Lucie Lafková

Powered by LMC