Obchod

Jsme skupina několika velkých e-shopů (MALL.cz, CZC.cz, Vivantis.cz…) a pod značkou Mall Group chceme dobýt Evropu a vybudovat největší obchodní online galerii. Staň se součástí našeho příběhu a podílej se na MallGroup projektu.

Product manager

Chceš se naučit, jak se dělá e-commerce ?

Okej, pak je tady příležitost pro ty, kteří se nebojí dynamického prostředí, chtějí se učit, vítají změnu a chtějí kariérně vyrůst pod záštitou špičky v e-commerce.

Hledá se eshop administrator "produkťák", který/á bude mít na starosti prezentaci produktů na eshopu ve svěřené kategorii. Budete se věnovat produktovým textům, specifikaci technických parametrů, fotografiím produktu. Vaše produkty budete znát jako své boty, proto se od vás také očekává poradenství zákazníkům. Tvou denní rutinou, bude kromě výše zmíněných aktivit také komunikace s kolegy ze salesu, marketingu i skladů. O jaké segmenty se budeš starat? Aktuálně hledáme parťáky pro oddělení hraček, péče o dítě a také pro dětskou módu.

Proč do toho jít s námi ?

Budeš se učit od profíků, dáme ti volnost, flexibilitu a pokud budeš chtít necháme tě kariérně vyrůst. Kromě flexibilní pracovní doby máme také moderní kanceláře s terasami, eventy, dog friendly office, fotbálek... ale hlavně, jsme dobrá parta! Vládne u nás velmi neformální a přátelské prostředí, proto se můžete s kravatou, sakem a podpatky rozloučit.

Co od tebe chceme ?

  • Středoškolské vzdělání
  • Dobré komunikační dovednosti jsou nutností
  • Selský rozum
  • Samostatnost
  • Angličtinu na základní úrovni
  • Znalost excelu
  • Máš-li praxi v e-commerce, či obchodu ? Výborně! Další výhoda na tvé straně.
  • Umíš-li v systému SAP, je to výhoda. Pokud ne, nic se neděje, to zařídíme.

Informace o pozici

Místo pracoviště

U garáží 1611/1, 170 00  Praha-Holešovice, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Benefity

Bonusy/prémie, provize z prodeje, sleva na firemní výrobky/služby, příspěvek na penzijní/životní připojištění, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, občerstvení na pracovišti, příspěvek na sport/kulturu/volný čas, zvýhodněné půjčky zaměstnancům, firemní akce

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Angličtina (základní)

Zadavatel

Mall Group, Česká republika

Pozice je vhodná pro absolventy.

 

Kontakt

Mall Group, Česká republika
Martina Brodská

Powered by LMC