Obchod

Jsme skupina několika velkých e-shopů (MALL.cz, CZC.cz, Vivantis.cz…) a pod značkou Mall Group chceme dobýt Evropu a vybudovat největší obchodní online galerii. Staň se součástí našeho příběhu a podílej se na MallGroup projektu.

Nákupčí/produkťák

Máte rádi oblast hraček a péče o děti ? Chcete komplexní roli s přesahem do marketingu, salesu i nákupu ? Pojďme si tedy popovídat !

VÁŠ NOVÝ ZAMĚSTNAVATEL:

Buďte součástí e-commerce impéria MALLGROUP, kde je velký apel na samostatnost, pracovitost a přátelské jednání. Ve společnosti vládne velmi neformální a přátelské prostředí, proto se můžete s kravatou, sakem a podpatky rozloučit.

Co budete dělat?

Budete udávat nové trendy ve svěřené oblasti. Vaší denní rutinou je komunikace s dodavateli, vyhledávání nových inovativních produktů, vyjednávání, cenotvorba, nákup, řízení skladových zásob.

Co musíte splňovat?

Pro tuto roli potřebujete dobré organizační a komunikační dovednosti, komunikativní angličtinu a schopnost vyjednávat. Umíte-li v systému SAP, je to výhoda. Pokud ne, nic se neděje, to zařídíme. Máš-li praxi v e-commerce, či obchodu ? Výborně! Další výhoda na tvé straně. Nutností je také pokročilá znalost excelu, který na této roli budete využívat denně.

Proč do toho jít s námi?

Nabízíme komplexní roli založenou na vlastním úsudku. Budete v partě profíků, dáme Vám volnost, flexibilitu a důvěru. Kromě flexibilní pracovní doby máme také moderní kanceláře s terasami, eventy, dog friendly office, fotbálek... ale hlavně, jsme dobrá parta!

Informace o pozici

Místo pracoviště

U garáží 1611/1, 170 00  Praha-Holešovice, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Benefity

Children-friendly office, dog-friendly office, firemní akce, flexibilní začátek/konec pracovní doby, vlastní organizace náplně práce, dovolená 5 týdnů, bonusy/prémie, provize z prodeje, příspěvek na penzijní/životní připojištění, příspěvek na sport/kulturu/volný čas, sleva na firemní výrobky/služby, zvýhodněné půjčky zaměstnancům, občerstvení na pracovišti, stravenky/příspěvek na stravování

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Zadavatel

Mall Group, Česká republika

 

Kontakt

Mall Group, Česká republika
Martina Brodská

Powered by LMC