Ostatní

Pojď se připojit k týmu, který tvoří Košík.cz, jeden z největších českých online obchodů s potravinami. Jsme start up se zázemím silného investora a úžasnou misí jak změnit svět. “Hej Siri, došlo máslo. A k tomu mi prosím přidej vajíčka, rajčata, avokádo, chleba, 6 piv, 6 ciderů a žrádlo pro kočku. Doma budu do šesti.” Tato budoucnost je mnohem blíž než se zdá. Chceš být u toho? Pojď s námi vytvářet platformu Košíku budoucnosti!

Specialista sekce Ovoce/zelenina Košík.cz

Co říká KOŠÍK.cz s.r.o. o pozici
Hledáte zajímavou práci, kde zúročíte své schopnosti? Logistika, komunikace vám není cizí? Do Košíku přijmeme člena na pozici Specialista sekce Ovoce/zelenina. Vaší pracovní náplní bude zodpovědnost za příjem a expedici ovoce a zelenina a jejich příprava pro doručovatele.

Co budete dělat:

Příjem a expedice ovoce a zeleniny
Příprava zboží pro doručovatele
Zpracování dat v interním systému
Ruční manipulace se zbožím
Kontrola kvality
Komunikace s obchodním oddělením
Inventura zboží
Práce v zónách uskladnění, které respektují teplotní řetězec, to znamená chlazené (6 – 12 stupňů)

Co vyžadujeme:

Chuť převzít zodpovědnost za provedenou činnost
Ochota pracovat i v režimu krátký a dlouhý týden
Pečlivost, spolehlivost, zodpovědnost, důslednost, odolnost vůči stresu
Aktivní přístup k práci a dobrý zdravotní stav
Čistý trestní rejstřík
Základní znalost práce na PC
Zkušenost s ovocem a zeleninou výhodou

Co nabízíme:

Možnost dlouhodobého uplatnění v neustále rostoucí společnosti
Neformální a pohodové pracovní prostředí
Práce v Praze na plný úvazek
Pracovní poměr na dobu neurčitou
Širokou škálu benefitů

Informace o pozici

Místo pracoviště

F.V.Veselého 2720/13, 193 00  Praha-Horní Počernice, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Mzda

20000-25000 Kč/měsíc

Benefity

Sleva na firemní výrobky/služby, stravenky/příspěvek na stravování, příspěvek na sport/kulturu/volný čas

Požadované vzdělání

Základní

Požadované jazyky

Čeština (výborná), slovenština (výborná)

Zadavatel

Internet Mall, a.s. Česká republika

Pozice je vhodná pro absolventy.

Kontakt

Daniela Štulpová

Powered by LMC