Ostatní

Pojď se připojit k týmu, který tvoří Košík.cz, jeden z největších českých online obchodů s potravinami. Jsme start up se zázemím silného investora a úžasnou misí jak změnit svět. “Hej Siri, došlo máslo. A k tomu mi prosím přidej vajíčka, rajčata, avokádo, chleba, 6 piv, 6 ciderů a žrádlo pro kočku. Doma budu do šesti.” Tato budoucnost je mnohem blíž než se zdá. Chceš být u toho? Pojď s námi vytvářet platformu Košíku budoucnosti!

Technik

Co říká KOŠÍK.cz s.r.o. o pozici
Jste technický tip? Zvládáte výměnu žárovek, baterií a vše potřebné kolem správy aut? Nemáte problém pracovat na směny, jste vytrvalý, odolný a náročnost práce je pro vás výzva? Pak Hledáme právě vás, osobu, která ví, co je to spolehlivost, odpovědnost a má zkušenosti s dopravou.

Co vás čeká:
Základní opravy automobilů (výměna žárovek, baterií,)
První pomoc automobilu v terénu (odtah, vyprošťování, dopravní nehody)
Diagnostika závad automobilů
Odvoz vozů do servisu
Administrativa spojená s provozem

Co vyžadujeme:
ŘP skupiny B, aktivní řidič min. 3 roky
Vzdělání technického směru
Znalost konstrukce automobilů
Manuální zručnost
Pečlivost, schopnost soustředit se na detail
Správný úsudek, schopnost improvizace
Ochota pracovat do pozdních večerních hodin a víkendech

Co nabízíme:
Možnost dlouhodobého uplatnění v neustále rostoucí firmě
Profesní seberealizaci
Práce na HPP
Kolektiv mladých a motivovaných lidí

Informace o pozici

Místo pracoviště

F.V.Veselého 2720/13, 193 00  Praha-Horní Počernice, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Mzda

25000-30000 Kč/měsíc

Benefity

Sleva na firemní výrobky/služby, stravenky/příspěvek na stravování, příspěvek na sport/kulturu/volný čas, příspěvek na vzdělání

Požadované vzdělání

Odborné vyučení bez maturity

Požadované jazyky

Čeština (výborná), Slovenština (výborná)

Zadavatel

Internet Mall, a.s. Česká republika

Kontakt

Daniela Štulpová

Powered by LMC