Ostatní

Jsme skupina několika velkých e-shopů (MALL.cz, CZC.cz, Vivantis.cz…) a pod značkou Mall Group chceme dobýt Evropu a vybudovat největší obchodní online galerii. Staň se součástí našeho příběhu a podílej se na MallGroup projektu.

HR Administrátor pro Jirny

Hledáme kolegyni do HR Back office týmu na zpracování pracovních smluv , nástupní dokumentace ,reportů, na zkrácený úvazek.

Co Vás čeká:

- příprava pracovně - právní dokumentace
- zadávání a zpracování agendy v IS
- úzká spolupráce s HR Specialistou a mzdovou účetní

Co očekáváme:

- pokročilou znalost MS Office/ Excel/
- znalost Nugettu výhodou
- pozitivní přístup a zálibu v papírování
- pečlivost, proaktivitu, spolehlivost a zodpovědnost

Co nabízíme na oplátku:

- zaměstnání v dynamicky se rozvíjející společnosti
- pohodovou atmosféru
- mnoho zajímavých firemních benefitů- obědy za 20Kč, příspěvek na dopravu 500Kč,
odměna za věrnost, firemní akce

Informace o pozici

Místo pracoviště

Poděbradská 771, 250 90  Jirny-Jirny, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na zkrácený úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu určitou

Benefity

Sleva na firemní výrobky/služby, příspěvek na penzijní/životní připojištění, příspěvek na dopravu, stravenky/příspěvek na stravování, vzdělávací kurzy, školení, firemní akce

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Zadavatel

Internet Mall, a.s. Česká republika

Kontakt

Zuzana Rožášová
Poděbradská  771
250 09  Praha - východ-Jirny
Česká republika

Powered by LMC