Ostatní

Jsme skupina několika velkých e-shopů (MALL.cz, CZC.cz, Vivantis.cz…) a pod značkou Mall Group chceme dobýt Evropu a vybudovat největší obchodní online galerii. Staň se součástí našeho příběhu a podílej se na MallGroup projektu.

Eshop administrator - Produkťák pro lifestyle

Chceš se naučit jak se dělá e-commerce ? Okej, pak je tady příležitost pro ty, kteří se nebojí dynamického prostředí, chtějí se učit, vítají změnu a chtějí kariérně vyrůst pod záštitou špičky v e-commerce.

Hledá se eshop administrator "produkťák", který/á bude mít na starosti prezentaci produktů na eshopu ve svěřené kategorii. Budete se věnovat produktovým textům, specifikaci technických parametrů, fotografiím produktu. Vaše produkty v oblasti lifestyle & fashion budete znát jako své boty, proto se od vás také očekává poradenství zákazníkům. Vaší denní rutinou, bude kromě výše zmíněných aktivit také komunikace s kolegy ze salesu, marketingu i skladů.

Proč do toho jít s námi ?

Budeš se učit od profíků, dáme ti volnost, flexibilitu a pokud budeš chtít necháme tě kariérně vyrůst. Kromě flexibilní pracovní doby máme také moderní kanceláře s terasami, eventy, dog friendly office, fotbálek... ale hlavně, jsme dobrá parta! Vládne u nás velmi neformální a přátelské prostředí, proto se můžete s kravatou, sakem a podpatky rozloučit.

Co od tebe chceme ?

  • Středoškolské vzdělání
  • Dobré komunikační dovednosti jsou nutností
  • Selský rozum
  • Samostatnost
  • Angličtinu na základní úrovni
  • Znalost excelu
  • Máš-li praxi v e-commerce, či obchodu ? Výborně! Další výhoda na tvé straně.
  • Umíš-li v systému SAP, je to výhoda. Pokud ne, nic se neděje, to zařídíme.

Informace o pozici

Místo pracoviště

U garáží 1611/1, 170 00  Praha-Holešovice, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Benefity

Sleva na firemní výrobky/služby, notebook, příspěvek na penzijní/životní připojištění, flexibilní začátek/konec pracovní doby, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, občerstvení na pracovišti, příspěvek na sport/kulturu/volný čas, zvýhodněné půjčky zaměstnancům, firemní akce, vlastní organizace náplně práce, dog-friendly office, children-friendly office

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Angličtina (základní)

Zadavatel

Mall Group, Česká republika

Pozice je vhodná pro absolventy.

 

Kontakt

Mall Group, Česká republika
Martina Brodská

Powered by LMC