Zákaznické centrum

Jsme skupina několika velkých e-shopů (MALL.cz, CZC.cz, Vivantis.cz…) a pod značkou Mall Group chceme dobýt Evropu a vybudovat největší obchodní online galerii. Staň se součástí našeho příběhu a podílej se na MallGroup projektu.

IT specialista - Prodejce CZC.cz

Staňte se oporou našich klientů v Praze!

Do Technického koutku hledáme zkušeného prodejce, který bude propagovat novinky a zároveň bude umět zákazníkům doporučit a poskytnout služby.
Tato pozice si vyžaduje kromě výborného přehledu v oblasti výpočetní techniky, také vysoké nasazení, ochotu pomoci zákazníkovi a ochotu odpovídat na jeho dotazy.

Náplň práce:

- osobní komunikace se zákazníkem
- řešení technických dotazů a požadavků zákazníků
- instalace hw, sw
- zálohy dat
- lepení bezpečnostních fólií a skel
- návrhy síťových řešení
- seznamování se s novinkami na trhu IT
- administrativa spojená s chodem oddělení
- nabídka doplňkových produktů a služeb (např. antivirová ochrana, prodloužení záruky)

Požadujeme:

- výborná znalost HW a SW
- ochota pomoci
- chuť se učit a stále zdokonalovat
- příjemné vystupování
- odolnost vůči stresu

Nabízíme:

- práci na hlavní pracovní poměr
- stabilní zaměstnání pod záštitou úspěšné firmy
- příjemný kolektiv

Místo výkonu: Praha 4 Háje
Nástup: ihned

Informace o pozici

Místo pracoviště

Hviezdoslavova 666/26, 149 00  Praha-Háje, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Benefity

Bonusy/prémie, příspěvek na penzijní/životní připojištění, flexibilní začátek/konec pracovní doby, stravenky/příspěvek na stravování, vzdělávací kurzy, školení, příspěvek na sport/kulturu/volný čas, příspěvek na vzdělání, zdravotní volno/sickday, firemní akce

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Zadavatel

Internet Mall, a.s. Česká republika

Kontakt

Jitka Filipová

Powered by LMC